-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemRMZ ÇİÇEKÇİLİK 14 ŞUBAT’A HAZIR

RMZ ÇİÇEKÇİLİK 14 ŞUBAT’A HAZIR

- Google Reklamı -

Çiçekçiler de 14 Şubat Sevgililer Günü’ne bir gün kala yoğunluk yaşanıyor. Sevgililer Günü için stoklarını güncelleyen çiçekçilerde, farklı türde çiçek bulmak mümkün.
Bu özel günün canlılık getirdiği sektörlerden biri olan çiçekçiler, vitrinlerini çekici hale getirip, çeşitlerini artırdı.

RMZ Çiçekçilik sahibi Ramazan Koçak, “Tek taş yüzük almana gerek yok sevdiğine, bir gül alsan gönlünü alırsın. Gül aşka dair bütün duyguları ifade ediyor” dedi.
RMZ Çiçekçilik 14 Şubat Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez hediyesi çiçekleri hazırladı. İlçede yaklaşık bir hafta önce stoklarını yapan RMZ Çiçekçilik, yarını bekliyor. En fazla kırmızı gül ve papatya stoku yapan RMZ Çiçekçilik, bu yıl da kırmızı gülden umutlu.

Koçak, ayıcıklı vazo, kutuda ve sepette çiçek gibi çeşitlerimiz var. Sektör çok geliştiği için ürün çeşitliliği de fazla. Müşterilerimize çok farklı tasarımlar sunuyoruz. Tasarım ürünlerde fiyatlarımız çok uygun. İsteğe göre tasarımlar yapıyoruz. İlçemiz de Sevgililer Günü’ne büyük bir ilginin olduğunu söyledi.
Sevdiklerinize hediye edeceğiniz her çiçeğin kendi içinde taşıdıkları birbirinden farklı özel bir anlamı vardır diyen Koçak, Sevgiler Günü ise bu duyguların en doruğa ulaştığı günlerden bir tanesi. Çiçek, sadece bugüne özel bir armağan değil, her güne özel bir armağan olması gerekiyor” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2945
EUR
28,8541
GBP
33,1772
RUB
0,2826
CNY
3,7330
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu