RİDE25 PİONEERS AFRİKALI ÇOCUKLAR İÇİN PEDAL ÇEVİRİYORLAR

Sponsor

Pioneers” bisiklet grubunun Afrikalı çocuklar yararına düzenlediği bisiklet turunun Türkiye ayağı başladı.

İngiltere bir grup doktor, mühendis gibi farklı meslek dallarından macera tutkunu arkadaş tarafından kurulan ‘Ride25 Pioneers’ grubu, her yıl dünyanın farkılı ülkelerinde turlar düzenliyor.

Pandemi nedeniyle son yıllarda ara verilen bisiklet turunun 9. ayağı tekrar Türkiye’de yapılmaya başlandı. Ankara’dan yola çıkan grup Giresun’a kadar Afrikalı çocuklar yararına pedal çevirecek.

Sponsor

Grup öğle saatlerinde Sungurlu’ya ulaştı. Nostalji Restaurantta yemek molası veren grup, Hititlerin başkenti Hattuşa’da konaklayacak ve daha sonra Amasya ve Tokat’ın ardından Giresuna ulaşacak. “Ride25 Pioneers” bisiklet grubunun Türkiye turu çerçevesinde Sungurlu’ya geldiklerini dile getiren tur rehberi Sedat Kırkan, “Ride25 Pioneers” bisiklet grubunun bisiklet organizasyonu için Sungurlu’dayız. 4 yıl önce İstanbul-Ankaara ayağı yapılmış olan bir organizayonu bu sene 2022 yılında Ankara başlangıçlı, Giresun’da bitecek. Bugün durağımız Sungurlu. Öğlen yemeği için şuan mola verdik. Akşam ise Boğazkale’de konaklayacağız. 5 günlük bir organizasyon. 22 Haziran’da başladı, 26 Haziranda sona erecek” dedi.

Sponsor
Önceki İçerik” PROJE VE YATIRIMLARI İSTİŞARE ETMİŞ’MİŞ’LER! “
Sonraki İçerik“BİLİNÇLİ FARKINDALIK ATÖLYESİ” EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz