Resmi Duyuru Yapıldı – Age of Empires 4 Geliyor

Sponsor
Resmi duyuru videosu

Efsane haline gelmiş oyunlardan biri olarak karşımıza çıkan Age of Empires, son olarak üçüncü oyunu ile karşımıza çıkmıştı. Serinin 2005 yılında yayınlanan üçüncü oyunu, genel olarak başarı yakalamış ve döneminin en iyi strateji oyunlarından biri olarak kabul edilmişti. Başarılı serinin aradan geçen 14 yıla karşın yeni oyunu bir türlü duyurulmadı.

Age of Empires 4

Hem ikinci oyunun hem de üçüncü oyunun güncellenmiş grafik yapısı versiyonları yeniden piyasaya sürülürken, yeni oyun içinse bir türlü duyuru yapılmadı. 14 sene sonra beklenen haber geldi ve  MicrosoftAge of Empires 4 için resmi olarak duyuruyu yaptı.

Age of Empires 4 Ne Zaman Gelecek?

Yeni oyun için paylaşılan görseller ve video, yapım hakkında ilk detayların ortaya çıkmasını sağladı. Görüntülere baktığımız zaman özellikle grafik yapısı konusunda çok iddialı bir oyunun geleceği görülüyor. Bu zamana kadarki en detaylı Age of Empires oyunu olmasını beklediğimiz Age of Empires 4 için şimdilik çok fazla bir detay olmadığını da söylemek gerekiyor.

Sponsor
Age of Empires 4 - Oyun içi Ekran Görüntüsü

Oyunun çıkış tarihi, nasıl bir yapıya sahip olacağı, hangi platformlara geleceği ve oyun içerisinde hangi uluslara yer verileceği konusunda çok fazla detay paylaşılmadı. Şimdilik sadece grafik yapısının çok daha iddialı olduğunu gördüğümüz yapımın, ne zaman çıkış yapacağı konusunda detayların da yakın zaman da açıklanması bekleniyor. Özellikle oyun yapısı ve çıkış tarihi hakkında detayların yakın zamanda paylaşılması söz konusu olacak.

Sponsor
Önceki İçerikLösemili Çocuklar İçin Farkındalık Yürüyüşü
Sonraki İçerik2020 Audi S4 de ABT’dan Nasibini aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz