-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriTeknolojiResmi Duyuru Yapıldı – Age of Empires 4 Geliyor

Resmi Duyuru Yapıldı – Age of Empires 4 Geliyor

- Google Reklamı -
Resmi duyuru videosu

Efsane haline gelmiş oyunlardan biri olarak karşımıza çıkan Age of Empires, son olarak üçüncü oyunu ile karşımıza çıkmıştı. Serinin 2005 yılında yayınlanan üçüncü oyunu, genel olarak başarı yakalamış ve döneminin en iyi strateji oyunlarından biri olarak kabul edilmişti. Başarılı serinin aradan geçen 14 yıla karşın yeni oyunu bir türlü duyurulmadı.

Age of  Empires 4

Hem ikinci oyunun hem de üçüncü oyunun güncellenmiş grafik yapısı versiyonları yeniden piyasaya sürülürken, yeni oyun içinse bir türlü duyuru yapılmadı. 14 sene sonra beklenen haber geldi ve  MicrosoftAge of Empires 4 için resmi olarak duyuruyu yaptı.

Age of Empires 4 Ne Zaman Gelecek?

Yeni oyun için paylaşılan görseller ve video, yapım hakkında ilk detayların ortaya çıkmasını sağladı. Görüntülere baktığımız zaman özellikle grafik yapısı konusunda çok iddialı bir oyunun geleceği görülüyor. Bu zamana kadarki en detaylı Age of Empires oyunu olmasını beklediğimiz Age of Empires 4 için şimdilik çok fazla bir detay olmadığını da söylemek gerekiyor.

- Advertisement -
Age of Empires 4 - Oyun içi Ekran Görüntüsü

Oyunun çıkış tarihi, nasıl bir yapıya sahip olacağı, hangi platformlara geleceği ve oyun içerisinde hangi uluslara yer verileceği konusunda çok fazla detay paylaşılmadı. Şimdilik sadece grafik yapısının çok daha iddialı olduğunu gördüğümüz yapımın, ne zaman çıkış yapacağı konusunda detayların da yakın zaman da açıklanması bekleniyor. Özellikle oyun yapısı ve çıkış tarihi hakkında detayların yakın zamanda paylaşılması söz konusu olacak.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu