-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemRektör Öztürk Sungurlu’da Ziyaretlerde Bulundu

Rektör Öztürk Sungurlu’da Ziyaretlerde Bulundu

- Google Reklamı -

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Kaymakam Mitat Gözen, Larton Ambalaj firmasını ziyaret ederek, MYO’da Akademik Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı da MYO’nun yapacağı çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektör Öztürk ilk olarak Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen’i ziyaret etti. Rektör Öztürk’e ziyaretinde Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer ve öğretim görevlileri eşlik etti.

Kaymakam Mitat Gözen ile bir süre görüşen Rektör Öztürk, daha sonra Sungurlu Meslek Yüksek Okulu’nda düzenlenen toplantıya katıldı.

- Advertisement -

Ziyaretin de MYO Kampüsünü inceleyen Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, firma yetkililerinden ve MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer’den bilgi aldı.

“Yeni MYO Binamızla Birlikte Öğrenci Sayımızda Artacaktır”

Rektör Öztürk MYO Kampüsünü inceleyerek, eksiklerin giderilmesi istedi.

MYO Kampüsünü ayrıntılı bir şekilde incelemede bulunan Rektör Öztürk, “Eksiklerin biran önce giderilmesi talimatı vererek, Sungurlu İlçemize çok yakışacak bir kampus olacak. Gerek kampus binası olsun gerek çevre düzeniyle tam bir üniversite havası katacak Sungurlu’ya” dedi.

Rektör Öztürk; “Binamızın geçici kabulü yapıldı. İnşallah ikinci dönemde yeni binamızda eğitim ve öğretimimize başlayacağız. Yeni binamıza geçişimizle birlikte ileriki yıllar da öğrenci sayımımız da artış olacaktır.” diye söyledi.

- Google Reklamı -

Son derece modern bir kampus binası olduğunu ifade eden Öztürk, Sungurlu Meslek Yüksekokulunun kampus binasının yapılmasın da emeği geçenlere teşekkür etti.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4995
EUR
28,8311
GBP
33,2694
RUB
0,2765
CNY
3,8189
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu