Rektör Öztürk Sungurlu’da Ziyaretlerde Bulundu

Sponsor

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Kaymakam Mitat Gözen, Larton Ambalaj firmasını ziyaret ederek, MYO’da Akademik Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı da MYO’nun yapacağı çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektör Öztürk ilk olarak Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen’i ziyaret etti. Rektör Öztürk’e ziyaretinde Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer ve öğretim görevlileri eşlik etti.

Kaymakam Mitat Gözen ile bir süre görüşen Rektör Öztürk, daha sonra Sungurlu Meslek Yüksek Okulu’nda düzenlenen toplantıya katıldı.

Sponsor

Ziyaretin de MYO Kampüsünü inceleyen Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, firma yetkililerinden ve MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer’den bilgi aldı.

“Yeni MYO Binamızla Birlikte Öğrenci Sayımızda Artacaktır”

Rektör Öztürk MYO Kampüsünü inceleyerek, eksiklerin giderilmesi istedi.

MYO Kampüsünü ayrıntılı bir şekilde incelemede bulunan Rektör Öztürk, “Eksiklerin biran önce giderilmesi talimatı vererek, Sungurlu İlçemize çok yakışacak bir kampus olacak. Gerek kampus binası olsun gerek çevre düzeniyle tam bir üniversite havası katacak Sungurlu’ya” dedi.

Rektör Öztürk; “Binamızın geçici kabulü yapıldı. İnşallah ikinci dönemde yeni binamızda eğitim ve öğretimimize başlayacağız. Yeni binamıza geçişimizle birlikte ileriki yıllar da öğrenci sayımımız da artış olacaktır.” diye söyledi.

Son derece modern bir kampus binası olduğunu ifade eden Öztürk, Sungurlu Meslek Yüksekokulunun kampus binasının yapılmasın da emeği geçenlere teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerik2020 Audi S4 de ABT’dan Nasibini aldı
Sonraki İçerikSungurlu’da Alkol Uygulaması Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz