-0.6 C
Sungurlu
13/03/2023

Backlink – İlan – Reklam – Makale – SEO

Sitemizde SEO için backlink makale yayını, ilan ve reklamlar alınmaktadır. Hemen iletişime geçmek için bu sayfayı ziyaret edin.

Backlink Nedir?

En kısa şekilde ifade etmek gerekirse; web sitenize ait herhangi bir url adresinin, internet üzerindeki başka bir sitede yayınlanmasına “backlink” denir. Backlink; sadece anasayfanıza değil, sitenizdeki diğer sayfalarınıza da verilebilir.

İnternet üzerinde yayın yapan tüm sitelerden backlink alabilmek, teknik olarak mümkündür. Sıklıkla backlink alınabilecek siteler; blog siteleri ve forum siteleridir.

Backlink Ne İşe Yarar?

Backlink; ziyaretçi açısından farklı, site sahibi açısından farklı anlamlar ifade etmekte ve farklı faydalar sağlamaktadır. İnternet üzerinde gezindiği bir sayfada, başka bir web sayfasına ait link gören ziyaretçi; yeni bir site keşfetme, aradığı içerik hakkında daha çok detay bulabilme gibi faydalar sağlar. Site sahipleri ise, internet üzerinde tavsiye edildikleri için; yeni ziyaretçilere ulaşma şansı yakalar.

Sosyal Medya Reklamcılığına Genel Bakış

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Markalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Banner Nedir?

Banner, reklam veya tanıtım amacıyla hazırlanarak web sitelerinin içine yerleştirilen görseldir. Türkçeye çevrildiğinde poster, pankart, afiş gibi anlamlara gelse de reklamcılık dünyasında henüz banner kelimesini karşılayan net bir sözcük türetilmemiştir. Kısaca reklam görseli diyebiliriz.

Hedef müşteri kitlenizi barındırdığını düşündüğünüz bir web siteye ücret karşılığında sizin için tasarlanmış reklam görselinizin yerleştirilmesi de banner aracılığıyla yapılan reklam modelidir.  Bu sayede o siteye giren kullanıcılar sizin reklamınızı görmüş olur. Ziyaretçiler, reklam görselinize tıkladığında ekranda sizin web siteniz açılır.

Bannerlar genelde logo ile birlikte tasarlanır ve web siteyi görsel açıdan zenginleştirip ziyaretçilerin dikkatini ve ilgisini çekerek hedef siteye yönlendirir.

Banner metin tabanlı değil resim tabanlı olup web sitesi reklamcılığının popüler bir biçimidir. Banner reklamın amacı, bir markayı tanıtmak veya ziyaretçilerin reklam verenin web sitesine gitmesini sağlamaktır. Özetlemek gerekirse, tüm banner reklamlar aynı temel işlevi sağlar; bir web sayfasında gördüğünüz görsele tıklarsınız ve tarayıcınız sizi reklam verenin web sitesine götürür. Banner, web tabanlı şirketlerin dijital platformlardaki varlığı bakımından oldukça önemlidir ve çok büyük bir fark yaratır.

BACKLİNK - MAKALE - HABER - SEO

PAKET 1

100 TL

AYLIK

2 Adet Backlink

300 Kelimelik Makale

No-Follow Linkleme

Süre Bitiminde Silinir

Makale Yazımı Size Aittir

PAKET 2

150 TL

AYLIK

3 Adet Backlink

400 Kelimelik Makale

Do-Follow Linkleme

Süre Bitiminde Silinir

Makale Yazımı Size Aittir

PAKET 3

250 TL

AYLIK

4 Adet Backlink

600 Kelimelik Makale

Do-Follow Linkleme

Süre Bitiminde Silinir

Makale Yazımı Size Aittir

İLAN/REKLAM ALANIAccounts

Free Trial

Projects

HABER SONU

100 TL

AYLIK

Haber Metni Sonuna Yerleşir

950x200 - Masaüstü Ebat

420x200 - Mobil Ebat

HABER BAŞI

150 TL

AYLIK

Haber Metni Başına Yerleşir

950x200 - Masaüstü Ebat

420x200 - Mobil Ebat

SAYFA BAŞI

250 TL

AYLIK

Site Sayfa Başına Yerleşir

950x200 - Masaüstü Ebat

420x200 - Mobil Ebat

SOSYAL MEDYA REKLAMIAccounts

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

FACEBOOK

50 TL

PAYLAŞIM BAŞINA

15.000'den Fazla Takipçi

Minimum Erişim : 5000

Akış Paylaşımı

Hikaye Paylaşımı

Bilgi ve Etiket Ekleme

İsteğe Bağlı Hashtag Ekleme

INSTAGRAM

20 TL

PAYLAŞIM BAŞINA

7000'den Fazla Takipçi

Minimum Erişim : 2700

Akış Paylaşımı

Hikaye Paylaşımı

Bilgi ve Etiket Ekleme

İsteğe Bağlı Hashtag Ekleme

MİX PAKET

100 TL

PAYLAŞIM BAŞINA

22.000 Takipçi

Minimum Erişim : 8000

Akış Paylaşımı

Hikaye Paylaşımı

Bilgi ve Etiket Ekleme

Hashtag Ekleme

CANLI YAYIN REKLAMLARI


DETAY

Reklam Videosu Çekimi

Yayın Öncesi Reklam Gösterimi

Altbant Reklam Gösterimi

Yayın Sonu Reklam Gösterimi

Yayın İçi Sponsorluk Duyurusu

Paket 1

500 TL

AYLIK

PAKET 2

800 TL

Aylık

PAKET 3

1250 TL

AYLIK

error: İçerikler korunmaktadır!