Ramazan’da En Rağbet Gören Ürün Hurma Oldu

Sponsor

Ramazan ayının olmazsa olmazı hurma satışlarında artışlar yaşanmaya başladı. Ramazan’a özgü lezzetlerden olan hurmanın fiyatında geçen yıla oranla fazla bir değişiklik olmadı. 10 TL’den başlayan hurma fiyatları 80 TL’ye kadar çıkabiliyor. En fazla rağbet gören hurma Medine hurması olurken en yüksek fiyata Peygamber hurması satılıyor. Vatandaşın hurmaya olan ilgisinden memnun olan esnaf, satışların arttığını söylüyor. Vatandaşlar ise bütçelerine göre hurma aldıklarını söylediler.

Sungurlu'da Ramazan ayında, iftar sofralarının vazgeçilmezi olan hurmaya rağbet iyice arttı. | Sungurlu Haber

  “Vatandaşın ilgisi güzel”
Hurmanın fiyatlarının geçen yılla aynı olduğunu belirten Abdulsamed Öztemiz, “Fiyatlar geçen yıla oranla hemen hemen aynı. Medine hurması 40 TL olup, en pahalısı Peygamber Hurması 80 TL. Ramazan sonlarına doğru biraz daha fiyatlar düşer. Vatandaşın ilgisi güzel. Satışlardan memnunuz. Fiyatlar iyi, müşteri memnun. İnşallah diğer esnaflarımızın da işleri iyidir” dedi.

Sponsor

  “Her bütçeye uygun hurma var”
Fiyatların bu yıl normal olduğunu söyleyen Öztemiz, “Bir çok çeşit hurmamız var. 10 liradan 80 liraya kadar hurma çeşitlerimiz var. Hurmanın fiyatları kalitesine göre değişiyor. Her bütçeye uygun hurma var. Bizde en fazla satılan Medine. ” diye konuştu.

Sponsor
KaynakSungurlunun Sesi
Önceki İçerik‘Cumhur İttifakı’na Destek İstediler
Sonraki İçerikSıcağa Aldırmadan Oruç Tutuyorlar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz