Rakip Futbolda Ulukavak Voleybolda Tokat Belediye

Sponsor

Her iki kulvarda da liderlik mücadelesi veren Sungurlu Belediyespor, bu hafta futbolda Ulukavakspor ile, voleybolda ise Tokat Belediye Plevnespor ile karşılaşacak.
Futbolda 27 puanla lider durumda olan Sungurlu Belediyespor, 11 Şubat Pazar günü saat 16:00’da Çorum’da 6 puanla 7. sırada yer alan Ulukavakspor ile karşı karşıya gelecek.
Grubun diğer maçlarında ise Pazar günü İskilip Gücüspor ile Alaca Belediye Gençlikspor, Bayat Belediye Gençlikspor ile İskilipspor, İl Özel İdare Gençlikspor ile de Çimentospor arasında oynanacak.

-* Voleybolda Rakip Tokat Belediye Plevnespor
Voleybolda 11 maçının tamamını kazanarak 32 puanla namaglup lider durumda olan Sungurlu Belediyespor Voleybol takımı, yine 11 Şubat Pazar günü saat 13:00’de kendi evinde 10 puanla 5. sırada yer alan Tokat Belediye Plevnespor ile karşılaşacak.
Grubun diğer maçları ise yine Pazar günü Gümüşhane Telekom ile Sorgun Belediyespor, Bafra Belediyespor ile de Erzurum Spor Lisesi arasında oynanacak.

Sponsor
Önceki İçerikKamyonet Takla Attı : 2 Yaralı
Sonraki İçerikSungurlu MYO’nun Yeni Müdürü Demirer Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz