Puana Hasret Kaldık

Sponsor

Osmancıkgücü : 4 – Sungurlu Belediyespor : 2

1.Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi 7.hafta maçında Osmancıkgücü ile Sungurlu Belediyespor Osmancık’ta kozlarını paylaştı. Osmancık İlçe Sahası’nda Pazar günü saat 14.00’de başlayan karşılaşmanın ilk yarısını 2-0 önde kapatan ev sahibi Osmancıkgücü, ikinci yarıda bulduğu gollerle mücadeleden 4-2 galip ayrıldı.

Osmancıkgücü’nde goller Halil İbrahim (2), Tuğrul ve Necati’den gelirken, Sungurlu Belediyespor’un golleri ise Adem ve Bekir’den geldi. Bu sonucun ardından Osmancıkgücü 12 puana yükselirken, Sungurlu Belediyespor ise henüz puanla tanışamadı.

Sponsor

SAHA : Osmancık İlçe.

HAKEMLER : Yüksel Basar, Enver Bolat, Vedat Kar.

OSMANCIKGÜCÜ : Tolga, Yüksel, Selim, Bahadır, Emre (Bahri), Mehmet, Vedat (Yaşar), Halil İbrahim, Necati, Satılmış, Tuğrul.

SUNGURLU BELEDİYESPOR: Enes Salih, Hakan, Mehmet (Fatih), Osman, Bekir Kaya (Rıfat), Gülhan, Yunus Emre Özyurdakul (Enes), Yunus Emre Polat, Hüsame, Adem, Yunus Emre Gündüz.

KIRMIZI KART: Dk.71 Selim Yaşar (Osmancıkgücü), Gülhan (Sungurlu Belediye)

GOLLER: Dk.10 (penaltıdan) ve 33 Halil İbrahim, Dk.55 Tuğrul, Dk.64 Necati (Osmancıkgücü), Dk.66 Adem, Dk.75 Bekir (Sungurlu Belediye)

Sponsor
Önceki İçerikCanlı Müzik Programı Başlıyor
Sonraki İçerikMeteoroloji'den Uyarı Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz