Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Puana Hasret Kaldık

Osmancıkgücü : 4 – Sungurlu Belediyespor : 2

1.Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi 7.hafta maçında Osmancıkgücü ile Sungurlu Belediyespor Osmancık’ta kozlarını paylaştı. Osmancık İlçe Sahası’nda Pazar günü saat 14.00’de başlayan karşılaşmanın ilk yarısını 2-0 önde kapatan ev sahibi Osmancıkgücü, ikinci yarıda bulduğu gollerle mücadeleden 4-2 galip ayrıldı.

Osmancıkgücü’nde goller Halil İbrahim (2), Tuğrul ve Necati’den gelirken, Sungurlu Belediyespor’un golleri ise Adem ve Bekir’den geldi. Bu sonucun ardından Osmancıkgücü 12 puana yükselirken, Sungurlu Belediyespor ise henüz puanla tanışamadı.

SAHA : Osmancık İlçe.

HAKEMLER : Yüksel Basar, Enver Bolat, Vedat Kar.

OSMANCIKGÜCÜ : Tolga, Yüksel, Selim, Bahadır, Emre (Bahri), Mehmet, Vedat (Yaşar), Halil İbrahim, Necati, Satılmış, Tuğrul.

SUNGURLU BELEDİYESPOR: Enes Salih, Hakan, Mehmet (Fatih), Osman, Bekir Kaya (Rıfat), Gülhan, Yunus Emre Özyurdakul (Enes), Yunus Emre Polat, Hüsame, Adem, Yunus Emre Gündüz.

KIRMIZI KART: Dk.71 Selim Yaşar (Osmancıkgücü), Gülhan (Sungurlu Belediye)

GOLLER: Dk.10 (penaltıdan) ve 33 Halil İbrahim, Dk.55 Tuğrul, Dk.64 Necati (Osmancıkgücü), Dk.66 Adem, Dk.75 Bekir (Sungurlu Belediye)

İlgili İçerikler

Eğer; “Mücadelemizin Karşılığını Alamadık”

Safa Özhazinedar

Dev TIR’ları Gören Şaşkına Döndü

Safa Özhazinedar

TOBFED, TÜRKAK Tarafından Tescillendi

Safa Özhazinedar

AGD Yeni Binasına Taşındı

Safa Özhazinedar

Öldük Öldük Dirildik Ama Kazandık : 2-3

Safa Özhazinedar

Tirkeş Köyü’nden Şahiner’e Destek

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar