-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset" PROJE VE YATIRIMLARI İSTİŞARE ETMİŞ’MİŞ’LER! "

” PROJE VE YATIRIMLARI İSTİŞARE ETMİŞ’MİŞ’LER! “

- Google Reklamı -

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, açtı ağzını yumdu gözünü. Şahin, “Yol desen yok, su desen yok, dere ıslahı yok, gölet yapımı yok, sulu tarım yok, çiftçiye destek yok, hayvancılığa teşvik yok, meyveciliğe destek yok, bağcılık yok, gurup yollarında çalışma yok, ama proje ve yatırımları istişare etmişler” dedi.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEKTEN ÖTEYE GİDEMEZSİNİZ!

Hala Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği bir çivi çakamıyor diyen Şahin, “KÖYDES programı yapıldığı halde hiç bir çalışma yok. 20 yıldır istişare yapıyorsunuz, boy boy fotoğraf çekip, atıyorsunuz. Peki sonuç nedir? diye sordu.

İl başkanınız değil, İl Genel Meclis Başkanız ve Vekilleriniz de dahil Sungurlu’ya bir çivi dahi çakamazsınız diyen Şahin, “Sözde 4 ayda Kırankışla Göletini bitiren vekil bey, daha yüzme havuzunu yaptıramadı. Güreş Eğitim Merkezi yapılıyordu. Yapacaklarınızı istişare değil, ne yaparsanız yapın dört muhtarla fotoğraf çekinmekten başka bir adım öte gidemezsiniz” diye konuştu.

- Advertisement -

SİZE OY VEREN SEÇMENİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ!

Bizi değil kendi seçmeninizi, size oy veren köylülerimizi kandırmaktan, Sungurlu’nun kaderiyle oynamaktan başka bir şey yapamazsınız diyen Şahin, “Yol desen yok, su desen yok, dere ıslahı yok gölet yapımı yok, sulu tarım yok, çiftçiye destek yok, hayvancılığa teşvik yok, meyveciliğe destek yok, bağcılık yok, gurup yollarında çalışma yok, Karaçay-Çankırı yolu, Alembeyli gurup yolu, Tuğlu-Yörüklü gurup yolu, İnegazili gurup yolu hangisini sayayım, hangisi tamam” dedi.

EN BÜYÜK PROJELERİ; ‘YOLLARA YAMA’

Memleketiniz için bir EDS sistemini bile beceremediniz diyen Şahin, “İl başkanı ayrı bir devlet, İl Genel Meclisi Başkanı ayrı, vekiller ayrı bir devlet. İlçe başkanınız ile birlikte il başkanınızın yanına istişare için gidin gidin gelin. Güzel bir tane de fotoğraf çektirin. Sonuç mu? Ben size söyleyeyim. Yollara yama, birkaç tanede boş vaat, sonra arkanıza baka baka geri dönün” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2455
EUR
28,7991
GBP
33,1591
RUB
0,2794
CNY
3,7265
JPY
0,1830

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu