” PROJE VE YATIRIMLARI İSTİŞARE ETMİŞ’MİŞ’LER! “

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, açtı ağzını yumdu gözünü. Şahin, “Yol desen yok, su desen yok, dere ıslahı yok, gölet yapımı yok, sulu tarım yok, çiftçiye destek yok, hayvancılığa teşvik yok, meyveciliğe destek yok, bağcılık yok, gurup yollarında çalışma yok, ama proje ve yatırımları istişare etmişler” dedi.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEKTEN ÖTEYE GİDEMEZSİNİZ!

Hala Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği bir çivi çakamıyor diyen Şahin, “KÖYDES programı yapıldığı halde hiç bir çalışma yok. 20 yıldır istişare yapıyorsunuz, boy boy fotoğraf çekip, atıyorsunuz. Peki sonuç nedir? diye sordu.

İl başkanınız değil, İl Genel Meclis Başkanız ve Vekilleriniz de dahil Sungurlu’ya bir çivi dahi çakamazsınız diyen Şahin, “Sözde 4 ayda Kırankışla Göletini bitiren vekil bey, daha yüzme havuzunu yaptıramadı. Güreş Eğitim Merkezi yapılıyordu. Yapacaklarınızı istişare değil, ne yaparsanız yapın dört muhtarla fotoğraf çekinmekten başka bir adım öte gidemezsiniz” diye konuştu.

Sponsor

SİZE OY VEREN SEÇMENİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ!

Bizi değil kendi seçmeninizi, size oy veren köylülerimizi kandırmaktan, Sungurlu’nun kaderiyle oynamaktan başka bir şey yapamazsınız diyen Şahin, “Yol desen yok, su desen yok, dere ıslahı yok gölet yapımı yok, sulu tarım yok, çiftçiye destek yok, hayvancılığa teşvik yok, meyveciliğe destek yok, bağcılık yok, gurup yollarında çalışma yok, Karaçay-Çankırı yolu, Alembeyli gurup yolu, Tuğlu-Yörüklü gurup yolu, İnegazili gurup yolu hangisini sayayım, hangisi tamam” dedi.

EN BÜYÜK PROJELERİ; ‘YOLLARA YAMA’

Memleketiniz için bir EDS sistemini bile beceremediniz diyen Şahin, “İl başkanı ayrı bir devlet, İl Genel Meclisi Başkanı ayrı, vekiller ayrı bir devlet. İlçe başkanınız ile birlikte il başkanınızın yanına istişare için gidin gidin gelin. Güzel bir tane de fotoğraf çektirin. Sonuç mu? Ben size söyleyeyim. Yollara yama, birkaç tanede boş vaat, sonra arkanıza baka baka geri dönün” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER SANAYİ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
Sonraki İçerikRİDE25 PİONEERS AFRİKALI ÇOCUKLAR İÇİN PEDAL ÇEVİRİYORLAR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz