PROJE SAYESİNDE ÖĞRENCİLERDEN FARKINDALIK OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORLAR

Sponsor

Mustafa Kemal İlkokulu’nun okul öncesi öğretmeni Fatma Sancak ile, Yavuz Selim İlkokulu okul öncesi öğretmeni Zehra Tekin Basar tarafından kurulan Eğlenceli Şekiller etwinning projesi Nisan ayının sonunda son bulacak.

Eğlenceli Şekiller etwinnning projesi ile şekillerin hayatın farklı yerlerinde yer aldığını öğrencilerde farkındalık oluşturmayı hedefleniyor.
Eğlenceli şekiller eTwinning projesi kapsamında Mart ayında atık materyal olan dikdörtgen şeklindeki koli ve kutu ve diğer malzemelerle üç boyutlu çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalar ile veliler çocuklarıyla keyifli vakit geçirdiler çevre dostu oyuncaklar yaptılar doğaya ve çevrelerine karşı farkındalık oluşturdular.

Okul Öncesi Öğretmenler Zehra Tekin Basar ile Fatma Sancak liderliğinde yine ilçemizde görev yapan Gülsüm Erdem, Nurdan Şen Boran ,Elif Bektaş. Dodurga’da Özge Deniz, Ankara’dan Mehtap Karaoğlu Trabzon’dan Selvihan Aydoğdu, Sinop’tan Kübra Çelik Demirci, Şanlıurfa’dan Hatice Kaya öğretmenler projeye destek verdiler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKÖY DERNEĞİ 2 BİN ADET FİDAN DİKTİ
Sonraki İçerikİSKİLİP’TE SİLAHLI KAVGA 2 ÖLÜ 5 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz