Polis Eşleri Sungurlu’da Kahvaltıda Buluştu

Sponsor

Polis Eşleri Derneği Çorum Şubesi tarafından Sungurlu’da kahvaltı programı düzenlendi.

Çorum İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’nun eşi ve aynı zamanda Polis Eşleri Derneği Çorum Şube Başkanı Fatma Kolcu tarafından organize edilen kahvaltıya; Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’in eşi Vildan Şahiner,Başkan Yardımcılarımız Ahmet Yılmaz ve Bahri Sezen’in eşleri Birgül Yılmaz ve Önay Sezen, Sungurlu İlçe Emniyet Teşkilatında görev yapan polis memurlarının eşleri ve çok sayıda misafir katıldı.

Polis Eşleri Derneği Çorum Şubesi tarafından Sungurlu'da kahvaltı programı düzenlendi. | Sungurlu Haber

Sponsor

Sungurlu Belediyesi’nin Mesire Kafe’de ev sahipliğini üstlendiği toplantıda hanımlar keyifli vakit geçirerek, kaynaşma imkanı buldular. Polis Eşleri Derneği Çorum Şube Başkanı Fatma Kolcu; Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e ve belediye personellerimize destekleri için teşekkürlerini ilettiler.

Sponsor
Önceki İçerikKelepircioğlu Defnedildi
Sonraki İçerikHayırsever İş Adamı Cami Yaptırıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz