Polis Ailesinden Bayramda Görevli Polislere Anlamlı İkram

İlçemizde Sosyal faaliyetleri ile bilinen Güngör ailesinin üyesi Berber Hüsnü Güngör ve eşi Nurcan Güngör, Ramazan Bayramında görevleri başında bulunan polislere kıyma, patates, soğan ve baharat karışımı, hamur işi tereyağlı bükme ikramında bulundu.

Abone Ol

Polis annesi olarak gece gündüz ülkemiz ve ülke insanımız için 24 saat görevi başında bulunan polisimize, özellikle gurbette olup anne elinden hazırlanan yemeğe özlem duyduklarını düşündüğü için böyle bir ikramda bulunduklarını söyleyen Nurcan Güngör, “Polis annesi olarak görevli polislerimize saç üstü içli bükme ikram etmek istedim. Annelerinin el lezzetini bilemem. Ama bir anne olarak hepsini polis evladım yerine koyarak bu etkinliği yapmak istedim. Allah’ım gece gündüz görevleri başında devletimizin, milletimizin huzuru için görevi başında bulunan kolluk kuvvetlerini korusun” diyerek dua etti.

Berber Hüsnü Güngör de bayramlık ikram etkinliğine çikolata, kolonya, mantı ikramında bulunan Ergül Makine Mehmet Ergül’e, Kemalöz Mantı Bülent Özdoğan ve Necdet Portakal’a teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz