Play Off’lar Elazığ’da

Sponsor

– Play-off karşılaşmaları Elazığ’da

– Karşılaşmaları Sungurlu TV Canlı Yayınlayacak

Sungurlu Belediye Voleybol Takımının haftalar öncesi garantilediği ve 1. Lige yükselme play-off maçları Elazığ’da oynanacak. Karşılaşmaları Sungurlu TV’nin canlı yayınlayacağı bildirildi. Sungurlu Belediye Voleybol Takımı Antrenör ve Voleybol Şube Sorumlusu Mustafa Ödemir, 12. de 12 yaparak bütün maçları kazanan ve Türkiye’nin yenilgisiz 5 takımdan biri olan Sungurlu Belediye Voleybol Takımımızın 1. Lige yükselme Play-off maçlarının voleybol federasyonun programı doğrultusunda Elazığ’da oynanacağını söyledi.

Sponsor

Sungurlu Belediye Voleybol Takımının haftalar öncesi garantilediği ve 1. Lige yükselme play off maçları Elazığ'da oynanacak.  Karşılaşmaları Sungurlu TV Canlı Yayınlayacak. | Sungurlu HaberÖzdemir, “Sayın Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve Kulüp Başkanımız Bahri Sezen’in talimatları doğrultusunda bu sezon güçlü bir takım kurduk ve hedefimizi 1. lig olarak belirledik. Grup maçlarımız bitmek üzere ve voleybol takımımız grubunda 12 maçta 12 galibiyet kazanarak Türkiye’nin en başarılı voleybol kulüpleri arasında yerini almayı başardı. Türkiye’nin en başarılı 16 takımı Elazığ’da 1. Lige çıkmak için mücadele edecek diyen Özdemir, “Play Off’larda 16 takımdan 8 takım finale yükselecek. Bu takımdan 4 takım 1. Lige çıkacak. İnşallah bu takımdan birisi Sungurlu Voleybol takımı olur. Play-off’larda başarılı olmak için Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner ve Kulüp Başkanımız Bahri Sezen sonsuz destek veriyor. Başkanlarımıza yapmış oldukları desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye söyledi.<

Sponsor
Önceki İçerikEko Market Manav Dualarla Açıldı
Sonraki İçerikOrganları Hastalara Umut Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz