Play-off Rakiplerimiz Belli Oldu

Sponsor

Elazığ’da oynanacak Voleybol 2. Lig play-off maçlarında temsilcimiz Sungurlu Belediyespor’un rakipleri belli oldu. Sungurlu Belediyespor C grubunda Şırnak Cizre Belediyespor, Ankara Maliye İhtisas ve Diyarbakır Turkuaz takımları ile mücadele edecek.
Grup maçları Fırat Üniversitesi Spor Salonu’nda 5 Mart’ta başlayacak. Sungurlu Belediyespor ilk maçında saat 15’de Diyarbakır Turkuaz takımı ile karşılaşacak. İkinci maçında 6 Mart Salı günü saat 18’de Ankara Maliye İhtisas ile karşılaşacak olan temsilcimiz son maçında ise 7 Mart çarşamba günü saat 16’da Cizre Belediyespor ile yapacak.
Bu maçlar sonunda grupta ilk iki sırayı alan takımlar 1. lige yükselmek için finallerde mücadele etmeye hak kazanacaklar.

Sponsor
Önceki İçerikAnadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi
Sonraki İçerikNecmettin Erbakan Sungurlu’da Anıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz