(VİDEO HABER) PKK-YPG Sevici Alman Polisinin Türklere Karşı Zorbalığı Bitmiyor!

Sponsor

Almanya da her gün eylem yapan pkk ypg yanlılarının peşmerge kıyafeti ile gezmelerine ya da adına bayrak dedikleri paçavraları taşımalarına sessiz kalan Alman polisi, Türk Milliyetçilerine karşı acımasız…

Almanya’da yaşayan Fatih Keyman Karabulut, üzerinde Türk Bayrağı olan askeri kıyafet giydiği için polisler tarafından durduruldu. Yaklaşık 6 Alman polisi tarafından gözaltına alınıp karakola götürülen Karabulut polis şiddetine maruz kaldı. Serbest bırakıldıktan sonra bu videoyu çeken Karabulut, devlet büyüklerinden bu yaşanan olayın hesabını sormalarını ve izleyenlerden de bu video paylaşmalarını istedi.

Sponsor

Sizde, videoyu yetkililerin görmesi için hemen paylaşarak bu sessiz çığlığın duyulmasına yardımcı olun.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, Esnaflarının Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor
Sonraki İçerikSTSO Meslek Komitesi ve Meclis Üyesi Seçimleri Tamamlandı : 6-6
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz