PİLOT GARAGE SUNGURLU ŞUBESİ AÇILDI

Sponsor

Türkiye’de 67 ilde, 170 noktada hizmet veren ve ülkenin en büyük oto ekspertiz şirketi olan Pilot Garage Oto Ekspertiz, Sungurlu’da ki yeni tesisinde hizmet vermeye başladı.

2011 yılından bu yana hizmet veren ve oto ekspertiz sektörüne kurumsallaşmayı getirerek kalite ve güven çıtasını yükselten Pilot Garage, Sungurlu’da yeni tesisini devreye aldı.

Sungurlu Pilot Garage ortakları İsmet Barış Balku ve Samet Avşaroğlu, “Şubemizde arıza tespiti, fren, süspansiyon, motor-mekanik, yanal kayma testleri, kaporta ve boya kontrolü gerçekleştirilebiliyor. TSE ve HYB belgeleriyle yüksek standartlara sahip olan Sungurlu hizmet noktasında ayrıca ikinci el araçlarda büyük önem taşıyan kilometre tespiti, conta yanık testi ve hava yastığı kontrolü de yapılıyor” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEfelerden Başkan Şahiner’e Ziyaret
Sonraki İçerikKaymakam Köylere Yapılan Çalışmaları İnceledi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz