Perşembe Pazarı Eskisi Gibi Kendi Yerinde Kurulacak

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında Cumartesi Pazarının bulunduğu alanda kurulan Perşembe Pazarının, 16 Temmuz tarihi itibariyle eskisi gibi kendi yerinde kurulacağını söyledi.

Aşutoğlu yaptığı açıklamada, “Kıymetli hemşehrilerimiz ve değerli pazarcı esnaflarımız: Korona virüs (covid19) tedbirleri kapsamında, ilçe merkezinde haftanın Perşembe günleri kurulan halk pazarımız Cumartesi pazarı olarak bilinen kapalı halk pazarında açılmakta idi. Sayın Kaymakam vekili Yunus Ataman’ın ilgili çalışmaları sonucu 16 Temmuz Perşembe günü itibariyle eskisi gibi Perşembe pazarımız kendi yerinde kurulacak olup, gerekli tüm tedbirleri alarak bu duruma katkısı olan ve açılması yönünde destek sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Abdulkadir Şahiner’e ve Kaymakam vekilimiz Yunus Ataman’a teşekkür ederiz. Pazara çıkacak hemşehrilerimize ve pazarcı esnafımızın maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda gerekli hassasiyeti ve görevlilere yardımcı olacaklarını düşünüyoruz. Hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu 15 Temmuz Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
Sonraki İçerikPark Halindeki Tır’a Arkadan Çarptı : 4 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz