Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Perşembe Pazarı Eskisi Gibi Kendi Yerinde Kurulacak

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında Cumartesi Pazarının bulunduğu alanda kurulan Perşembe Pazarının, 16 Temmuz tarihi itibariyle eskisi gibi kendi yerinde kurulacağını söyledi.

Aşutoğlu yaptığı açıklamada, “Kıymetli hemşehrilerimiz ve değerli pazarcı esnaflarımız: Korona virüs (covid19) tedbirleri kapsamında, ilçe merkezinde haftanın Perşembe günleri kurulan halk pazarımız Cumartesi pazarı olarak bilinen kapalı halk pazarında açılmakta idi. Sayın Kaymakam vekili Yunus Ataman’ın ilgili çalışmaları sonucu 16 Temmuz Perşembe günü itibariyle eskisi gibi Perşembe pazarımız kendi yerinde kurulacak olup, gerekli tüm tedbirleri alarak bu duruma katkısı olan ve açılması yönünde destek sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Abdulkadir Şahiner’e ve Kaymakam vekilimiz Yunus Ataman’a teşekkür ederiz. Pazara çıkacak hemşehrilerimize ve pazarcı esnafımızın maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda gerekli hassasiyeti ve görevlilere yardımcı olacaklarını düşünüyoruz. Hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

İlgili İçerikler

TARSİM Sungurlu'da Bilgilendirmeye Devam Ediyor

Safa Özhazinedar

SUNGURLU KAYMAKAMLIĞI’NIN PROJESİ KABUL EDİLDİ

Safa Özhazinedar

Şahiner Bayanların Sorunlarını Dinliyor

Safa Özhazinedar

Özkan; “Minnetle, Şükranla ve Saygıyla Anıyoruz”

Safa Özhazinedar

Alaca Belediye Gençlikspor : 1- Sungurlu Belediyespor : 0

Safa Özhazinedar

Vali Çiftçi Aşağı Fındıklı Köyü’nü ve Yörüklü Jandarma’yı Ziyaret Etti

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar