Perşembe Pazarı Bir Süre Daha Kapalı Kalacak

Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam vekili Yunus Ataman Perşembe Pazarının kendi alanına kurulması yönündeki başvuruları değerlendirmek için incelemelerde bulundu.

Sponsor

Yapılan açıklamada’ “Kaymakamlığımıza yapılan, Perşembe pazarının kendi alanında tekrar açılması yönündeki talepleri değerlendirmek için İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Ataman, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ile birlikte Perşembe Pazarı alanında incelemelerde bulundu”

sungurlu perşembe pazarı ne zaman açılacak

Kaymakam Ataman, Perşembe günleri kurulan pazar alanında gerekli sağlık ve emniyet tedbirlerinin alınmasının pazar alanının büyüklüğü ve giriş çıkış yerlerinin fazla olması sebebiyle mümkün olmadığını, mevcut alanda muhtemel sıkıntılar yaşanabileceğini değerlendirerek vatandaşlarımızın sıhhati açısından bir süre daha kapalı pazar yerinde Perşembe pazarının kurulmasının uygun olacağını ve konunun daha ileri bir tarihte tekrar değerlendirileceğini belirtti.

Sponsor
Önceki İçerikAndroid Telefonlarda Pil Ömrü Nasıl Artırılır?
Sonraki İçerikDelice Irmağı’nın Kullanılabilmesi için Fizibilite Desteği Proje Başvurusunda Bulundular
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz