Pendik Belediyesi, kitap ve zeka oyunları seti yardımında bulundu

Sponsor

Pendik Belediyesi, Sungurlu Habib Güleser Öztaş İlkokulu öğretmen ve öğrencilerine kitap ve zeka oyunları seti yardımında bulundu.

Eğitim alanında yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Habib Güleser Öztaş İlkokulu öğretmenlerine ve öğrencilerine birbirinden kıymetli kitap ve oyun takımları gönderdi.
Okul idaresinin başvurusu üzerine harekete geçen yetkililer çok kısa sürede istenilen tüm malzemeleri öğretmen ve öğrencilere gönderdi. Yapılan yardımdan dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Habib Güleser Öztaş İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin´e duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikMert İlbars Altın Madalyaya Doymuyor
Sonraki İçerikİkinci El Otomobil Alacaklar Dikkat! Ustaya Gösterme Son Buldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz