Pehlivanlar Kırkpınar’a Hazırlanıyorlar

Sponsor

Sungurlu Belediyespor Yağlı Güreşçileri Kırkpınar’a hazırlık sezonuna başladılar.
657.cisi düzenlenecek olan Yağlı Güreşin Olimpiyatı Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşlerine Sungurlu Belediyespor güreşçileri aralıksız devam ediyor.

Sungurlu Belediyespor Yağlı Güreşçileri Kırkpınar’a hazırlık sezonuna başladılar. | Sungurlu Haber
Yaklaşık 40 gündür kondisyon ve ağırlık yüklemesi yapan güreşçiler dünitibaren yağlı güreş antrenmanlarına başladılar. Güreşçilere Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner eşofman takımları, spor ayakkabıları ve kispetlerini hediye ederek, 657.ci tarihi Edirne Kırkpınar güreşlerinde başarılarına başarı ekleme sözü aldı.

Sponsor
Önceki İçerikEmekliye Bayram İkramiyesi Ödemeleri Başladı
Sonraki İçerikTır Orta Refüje Yan Yattı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz