Pedallar, Barış İçin Döndü

Sponsor

Gürcistanlı işadamı ve televizyoncu, barış için bisikleti ile dünyayı dolaşıyor.

Gürcistanlı işadamı ve televizyoncu, barış için bisikleti ile dünyayı dolaşıyor. | Sungurlu Haber
Bisikleti ile barış için dünya turuna çıkan Gürcistanlı İş Adamı ve Televizyoncu Nodar Beridze, Sungurlu’da Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner tarafından misafir edildi.
Gürcistanlı Nodar Beridze, Sungurlu Belediye önünde Başkan Yardımcısı Bahri Sezen ve birim müdürleri ve personel tarafından karşılandı.
Belediye Başkan yardımcısı Bahri Sezen, Sungurlu Belediyesi olarak barışa ve spor’a her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Gürcistanlı işadamı ve televizyoncu, barış için bisikleti ile dünyayı dolaşıyor. | Sungurlu Haber
Sezen, “Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, Gürcistanlı işadamı ve televizyoncu Nodar Beridze’in menajeri ile irtibata geçmiş ve barış için pedal çeviren Nodar Beridze, Sungurlu’da misafir etmek istediklerini belirtmiş ve bu doğrultuda bizlerde Sungurlu Belediyesi olarak Gürcistanlı Nodar Beridze karşılayıp, en iyi şekilde misafir edeceğiz” dedi.
-Bir Buçuk Yıldır Yollarda
Gürcistan’da Kayıp Aranıyor Tv programı yapan 48 yaşındaki Nodar Beridze, bir buçuk yıl önce dünya barışına dikkat çekmek için bisikleti ile Rusya’dan yola çıktı. Bir buçuk yılda Avrupa’da birçok şehir dolaşıp, Lisbon’a kadar gelen Beridze, dünya barışı yolculuğuna Türkiye’de devam ediyor. Türkiye’de yirminin üzerinde şehri bisikleti ile dolaştıktan sonra Batum sınır kapısından çıkış yaparak Mayıs ayında memleketi Gürcistan’da olacak.
Barış turu boyunca Avrupa’dan ve Türkiye ‘den binlerce insanla tanıştığını belirten Beridze, çok zorlu kış şartlarında bisikletimin pedallarını çevirmeye devam ediyorum. Unutulmaz dostluklar kurdum. Her gittiğim yerde ‘barış ‘a dikkat çekiyorum diye söyledi.
Beridze, Türkiye’de yolculuğunun sonuna doğru pedal çeviriyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikProfesörler Önce Ders Anlattı, Sonra Panel Sundular
Sonraki İçerikGençlik Merkezinden Kütüphane Ziyareti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz