Parklarda Hummalı Çalışma

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park ve Bahçeler birimi ekipleri ilçemizde bulunan parklar da kauçuk tamiratı, ot biçimi ve fidan dikimi çalışması yaptı.

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından ilçede bulunan parklarda başlatılan tamirat ve fidan dikimi çalışmaları aralıksız devam ediyor. | Sungurlu Haber

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Sungurlu belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Ekiplerimiz tarafından ilçemizde bulunan parklarımızda çalışmalar devam ediyor. Ekiplerimiz zamanla zarar gören kauçukları yenileriyle değiştirirken, park ve civarlarında ot biçimi ve fidan dikimi çalışması yapıyor” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBahçelievler Mahallesi Artık Daha Güzel
Sonraki İçerikOtomobilin Çarptığı Yaya Ağır Yaralandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz