PARK PROJESİ İÇİN İLK KAZMA VURULDU

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatıyla, Sunguroğlu Mahallesi’ne yapılacak park projesine ilk kazma vuruldu. Alanda iş makinaları kazı ve düzenleme çalışmalarına başlarken, Başkan Abdulkadir Şahiner çalışmaları yerinde inceledi.

Müdürlerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Şahiner, “Sunguroğlu Mahallesi 1.Sokakta yapacağımız, içinde çocuk oyun gurupları ve kamelyalarında olacağı parķımıza ilk kazmayı vurduk. Vatandaşımızın gelip burada oturup dinleneceği, spor yapabileceği, çocuklarımızın oyun oynayabileceği bir alan oluşturacağız. Bölgede oturan vatandaşlarımız zaman zaman bize bu taleplerini iletiyordu. Biz de değerlendirmemizi yaparak vatandaşlarımıza bu hizmeti sunacağız. Mahalle sakinlerimize ve çocuklarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikYOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Sonraki İçerikÇOCUKLAR TRAFİK İÇİN YÜRÜDÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz