-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimPansiyonda Kalan Öğrencilere Kişisel Gelişim Kursları

Pansiyonda Kalan Öğrencilere Kişisel Gelişim Kursları

- Google Reklamı -

İlçemizde Pansiyon’da kalan öğrencilerin akşam zamanlarını daha verimli geçirmelerini sağlamak ve pansiyonlarında kaldıkları sürede mutlu olmalarını sağlayabilmek için Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Halk Eğitimi Merkezi kurslar başlattı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Bu kurslardan biri de geçen hafta başlatılan ve öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçladığımız Kişisel Gelişim ve Motivasyon kursudur. Kurs dahilinde pansiyonda kalan ve gönüllü öğrencilerden seçilen 20 öğrencimize her hafta Pazartesi ve Perşembe günü saat 18 ile 21 arası kurs verilmektedir” dedi.

Milli Eğitim bünyesindeki Öğretmenlerimizden Muhteşem Karaman tarafından verilen kurs toplam 40 saat sürecektir diyen Eryiğit, “Kişisel gelişim kurslarımızda aile ilişkileri, öğrenci ilişkileri, sınavlara hazırlık, ders çalışma disiplinleri ve mesleki kariyer… gibi alanlarda bilgiler verilmektedir” dedi.

- Advertisement -

Eryiğit, “Öğrencilerimiz ders dışı zamanlarında daha sosyal olmalarını sağlayacak bu kurslarla hem dolu dolu zaman geçirecekler hem de kişisel gelişimlerinde büyük katkılar sağlanacaktır”. Sanat, spor, akademik eğitim ve kişisel gelişim alanlarında öğrencilerimize hizmet verilecek bu kurslarımız geçen ay itibariyle başlamış olup; bundan sonra ki süreçte artarak devam edecektir. Okullarımız öğrencilerimiz ile sık sık biraraya gelerek talep ettikleri kurs ve eğitimleri tespit ederek bizlerle paylaşmalarını bekliyoruz. Her türlü desteği vermeye hazırız.

İlçemizde Pansiyon’da kalan öğrencilerin akşam zamanlarını daha verimli geçirmelerini sağlamak ve pansiyonlarında kaldıkları sürede mutlu olmalarını sağlayabilmek için Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Halk Eğitimi Merkezi kurslar başlattı. | Sungurlu Haberleri
Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunda başlayan kurslarımız diğer pansiyonlarımızda da devam edecektir. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze, Pansiyonlu Okul İdarecilerimize ve kurslarda görev alan öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2149
EUR
28,8153
GBP
33,2067
RUB
0,2830
CNY
3,7229
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu