Pansiyonda Kalan Öğrencilere Kişisel Gelişim Kursları

Sponsor

İlçemizde Pansiyon’da kalan öğrencilerin akşam zamanlarını daha verimli geçirmelerini sağlamak ve pansiyonlarında kaldıkları sürede mutlu olmalarını sağlayabilmek için Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Halk Eğitimi Merkezi kurslar başlattı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Bu kurslardan biri de geçen hafta başlatılan ve öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçladığımız Kişisel Gelişim ve Motivasyon kursudur. Kurs dahilinde pansiyonda kalan ve gönüllü öğrencilerden seçilen 20 öğrencimize her hafta Pazartesi ve Perşembe günü saat 18 ile 21 arası kurs verilmektedir” dedi.

Milli Eğitim bünyesindeki Öğretmenlerimizden Muhteşem Karaman tarafından verilen kurs toplam 40 saat sürecektir diyen Eryiğit, “Kişisel gelişim kurslarımızda aile ilişkileri, öğrenci ilişkileri, sınavlara hazırlık, ders çalışma disiplinleri ve mesleki kariyer… gibi alanlarda bilgiler verilmektedir” dedi.

Sponsor

Eryiğit, “Öğrencilerimiz ders dışı zamanlarında daha sosyal olmalarını sağlayacak bu kurslarla hem dolu dolu zaman geçirecekler hem de kişisel gelişimlerinde büyük katkılar sağlanacaktır”. Sanat, spor, akademik eğitim ve kişisel gelişim alanlarında öğrencilerimize hizmet verilecek bu kurslarımız geçen ay itibariyle başlamış olup; bundan sonra ki süreçte artarak devam edecektir. Okullarımız öğrencilerimiz ile sık sık biraraya gelerek talep ettikleri kurs ve eğitimleri tespit ederek bizlerle paylaşmalarını bekliyoruz. Her türlü desteği vermeye hazırız.

İlçemizde Pansiyon’da kalan öğrencilerin akşam zamanlarını daha verimli geçirmelerini sağlamak ve pansiyonlarında kaldıkları sürede mutlu olmalarını sağlayabilmek için Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Halk Eğitimi Merkezi kurslar başlattı. | Sungurlu Haber
Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunda başlayan kurslarımız diğer pansiyonlarımızda da devam edecektir. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze, Pansiyonlu Okul İdarecilerimize ve kurslarda görev alan öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner’den Başbuğ Alparslan Türkeş`i Anma Mesajı
Sonraki İçerikAlparslan Türkeş İçin Mevlid-i Şerif Okundu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz