Pancar Üreticileri Bilgilendirildi

Sponsor

Mühendisler Ziraat & Endotar Tarımsal Üretim Ticaret ve www.milletinefendisi.com iş birliği ile Sungurlu’da şeker pancarı üreticilerine ekimden hasata kadar geçen sürede yapılması gereken tohum seçimi, sulama, ilaçlama, gübreleme yöntemleri gibi öneri, toprak ve tarla hazırlığı semineri düzenlendi.

Sungurlu'da şeker pancarı üreticilerine ekimden hasata kadar geçen sürede yapılması gereken tohum seçimi, sulama, ilaçlama, gübreleme yöntemleri gibi öneri, toprak ve tarla hazırlığı semineri düzenlendi. | Sungurlu HaberEndotar Agroservis ve Pazarlama Sorumlusu Musa Doğru anlatımıyla gerçekleşen seminere Ziraat Mühendisi Melih Basar, Ziraat Mühendisi Muzaffer Gulünay, Sinerji Grup Pazarlama Sorumlusu Hakan Özbek, Tarım İlçe Eski Müdürü Ali Begik, üreticiler ve çiftçiler katıldı.
Seminer soru cevap ve ikramlarla tamamlandı.

Sponsor
Önceki İçerikRobot Asker İçin İlk Adım Atılıyor
Sonraki İçerikTüfekçi Ercan Tarım Aletleri Satışına Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz