-0.6 C
Sungurlu
05/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemPancar Üreticileri Bilgilendirildi

Pancar Üreticileri Bilgilendirildi

- Google Reklamı -

Mühendisler Ziraat & Endotar Tarımsal Üretim Ticaret ve www.milletinefendisi.com iş birliği ile Sungurlu’da şeker pancarı üreticilerine ekimden hasata kadar geçen sürede yapılması gereken tohum seçimi, sulama, ilaçlama, gübreleme yöntemleri gibi öneri, toprak ve tarla hazırlığı semineri düzenlendi.

Sungurlu'da şeker pancarı üreticilerine ekimden hasata kadar geçen sürede yapılması gereken tohum seçimi, sulama, ilaçlama, gübreleme yöntemleri gibi öneri, toprak ve tarla hazırlığı semineri düzenlendi. | Sungurlu HaberleriEndotar Agroservis ve Pazarlama Sorumlusu Musa Doğru anlatımıyla gerçekleşen seminere Ziraat Mühendisi Melih Basar, Ziraat Mühendisi Muzaffer Gulünay, Sinerji Grup Pazarlama Sorumlusu Hakan Özbek, Tarım İlçe Eski Müdürü Ali Begik, üreticiler ve çiftçiler katıldı.
Seminer soru cevap ve ikramlarla tamamlandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,0427
EUR
22,5420
GBP
26,2133
RUB
0,2604
CNY
2,9701
JPY
0,1503

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu