Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Özsarı: “Sadece Aralık’ta Değil, Her Gün Bize Engelliler Günü.”

Özsarı yayınladığı mesajda: “Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz birer parçasıdır. Hükümetimizin çağdaş ve sosyal devlet anlayışının bir gereği olarak engellilerimizin karşılaştıkları sorunların çözümü için nasıl bir gayret içerisinde olduğunu aşikardır. AK Parti iktidarları döneminde engelli vatandaşlarımıza yönelik yapılan sağlık, eğitim, evde bakım hizmetleri ve istihdam gibi konulardaki çalışmalar büyük bir hızla devam etmektedir. Engelli vatandaşlarımızın her türlü alanda ulaşılabilirlik ve erişilebilirlik düzeylerini artırmak hepimizin görevidir. Engellilik her an sağlıklı her insanın başına gelebilecek bir durumdur. Bugün engelli vatandaşlarımızın daha rahat koşullarda yaşaması, hayat kalitelerinin artırılması konusunda yapacak olduğumuz her çalışmanın kendimiz, ailemiz, yakınlarımız içinde bir yatırım olduğunu unutmamak gerekir.

AK Parti Sungurlu ilçe başkanlığı olarak Sungurlu’da yaşayan tüm engelli vatandaşlarımıza bugüne kadar her konuda destek olduk ve yapacak çok daha işimiz olduğumuzun bilinci içerisindeyiz. İlimizin engelli vatandaşlarımız için daha yaşanılabilir bir şehir olması adına, farkındalığın artırılması için çalışmalarımız devam edecektir.” dedi.

İlgili İçerikler

Şahiner Esnaflarla Kahvaltıda Buluştu

Safa Özhazinedar

Belediye Ekipleri Daha Yaşanılabilir Bir Sungurlu İçin Çalışıyor

Safa Özhazinedar

Bayanlara Özel Ücretsiz Spor Hizmeti

Safa Özhazinedar

Şahiner, “İspatlayamazsan, Anan Erkek Doğurduysa İstifa Edebilecek Misin? “

Safa Özhazinedar

Muhteşem Galibiyet – Sungurlu Belediyespor : 3 – Hatay Büyükşehir Belediyespor : 0

Safa Özhazinedar

BÜYÜK ZAFER 105. YILINDA TÖRENLERLE KUTLANDI

Sungurlu TV

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar