Özsarı: “Sadece Aralık’ta Değil, Her Gün Bize Engelliler Günü.”

Sponsor

Özsarı yayınladığı mesajda: “Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz birer parçasıdır. Hükümetimizin çağdaş ve sosyal devlet anlayışının bir gereği olarak engellilerimizin karşılaştıkları sorunların çözümü için nasıl bir gayret içerisinde olduğunu aşikardır. AK Parti iktidarları döneminde engelli vatandaşlarımıza yönelik yapılan sağlık, eğitim, evde bakım hizmetleri ve istihdam gibi konulardaki çalışmalar büyük bir hızla devam etmektedir. Engelli vatandaşlarımızın her türlü alanda ulaşılabilirlik ve erişilebilirlik düzeylerini artırmak hepimizin görevidir. Engellilik her an sağlıklı her insanın başına gelebilecek bir durumdur. Bugün engelli vatandaşlarımızın daha rahat koşullarda yaşaması, hayat kalitelerinin artırılması konusunda yapacak olduğumuz her çalışmanın kendimiz, ailemiz, yakınlarımız içinde bir yatırım olduğunu unutmamak gerekir.

AK Parti Sungurlu ilçe başkanlığı olarak Sungurlu’da yaşayan tüm engelli vatandaşlarımıza bugüne kadar her konuda destek olduk ve yapacak çok daha işimiz olduğumuzun bilinci içerisindeyiz. İlimizin engelli vatandaşlarımız için daha yaşanılabilir bir şehir olması adına, farkındalığın artırılması için çalışmalarımız devam edecektir.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikDere Yatağına Binlerce Tüp Fidanı Atan İşçiler Jandarmadan Kaçamadı
Sonraki İçerikŞahiner, “Unutulmamalıdır ki her sağlıklı insan aslında bir engelli adayıdır”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz