Özkan’dan Oda Başkanlarına Ziyaret

Sponsor

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan ve yönetim kurulu üyeleri Oda Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İlçe Başkanı Özkan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Esnaf Kefalet ve Kredi Koopratifi Başkanı Alaattin Kayaer, Bakkalar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu’na hayırlı olsun ziyarette bulunarak görevlerinde başarılar dilediler.
İlçe Başkanı İlyas Özkan, “Sungurlu’daki esnaf odalarımızın her zaman yanında olduklarını, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Oda Başkanları Esnaf Kefalet ve Kredi Koopratifi Başkanı Alaattin Kayaer, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu’da Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan ve yönetim kurulu üyelerinin yapmış oldukları ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade ederek ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikVideo Test: 1985 Mercedes 190D – 200D 19 yıl sonra çalışacak mı? (Cold Start)
Sonraki İçerikŞahiner’den Miniklere Tatil Hediyesi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz