Özkan; Verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyoruz

Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, “Ak Parti iktidarı olarak Sungurlu için verdiğimiz yatırım sözlerini tutmaya ve hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.
İlçemizde 4 yıl içerisinde yapılan ve yapımı devam eden yatırımların toplam miktarı 198 trilyon 600 milyardır diyen Özkan, hayata geçirilen projeleri şöyle sıraladı; “Kırankışla barajı projesi 50 trilyon, Cezaevi yapımı projesi 85 trilyon, Futbol sahası projesi 1 trilyon 300 milyar, Kredi Yurtlar Kurumu Yurt Projesi 17 trilyon, Meslek Yüksekokulu Yerleşke Maliyeti 19 trilyon 300 milyar, Fen Lisesi Bina Maliyeti 7 trilyon 200 milyar, Toki 3. Etap Maliyeti 17 trilyon 700 milyar, Ulu Camiinin restorasyonu 1 trilyon 100 milyar”
Sungurlu ilçemizde iktidarımız döneminde hastane, adalet sarayı ve gençlik merkezi gibi birçok hizmet kazandırdıklarını söyleyen Özkan, “Sungurlu ilçemiz Ak Parti iktidarımız döneminde birçok ilimizden önce doğalgaz konforu ile tanışmıştır. 1. Etap Toki, 2. Etap Toki Sungurlu halkımızın hizmetine sunulmuştur” dedi.
Sungurlumuz hizmetlerin en iyisine layıktır diyen Özkan, “Bizlerde bu hizmetlerin alınması için her türlü elimizi taşın altına koymuşken, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in bu tür açıklamaları Sungurlumuza fayda sağlamayacaktır. Kamuoyunun takdirine sunuyoruz” dedi.
Özkan, “İlçemize yapılan yatırımlarda bu güne kadar hizmet veren Belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza. Belediye encümenlerimize il genel meclise üyelerimize, yönetim kurulu üyelerimize ve bu hizmetlerde bize büyük güç veren milletvekillerimize teşekkür eder, saygılar sunarım” ifadelerini kullandı.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz