-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetÖzkan, "Sungurlu halkına teşekkür ediyorum“

Özkan, “Sungurlu halkına teşekkür ediyorum“

- Google Reklamı -

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, seçim sonuçlarını değerlendirdiği açıklamasında Sungurlu halkına teşekkür etti.
Sungurlunun bir kez daha Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın arkasında ve AK Parti’nin destekleyicisi olduğunu vurgulayan İlyas Özkan; “Tüm seçim çalışmalarımız boyunca bizi destekleyen tüm Sungurlulu hemşerilerimize, seçim sürecinde gece gündüz sahada çalışan partimizin Milletvekili adaylarına, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize, ilçe yönetim kurulu üyelerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, Sungurlu teşkilatımıza, tüm teşkilat mensuplarımıza, eski belediye başkanlarımıza, köy ve mahalle başkanlarımıza, milletvekili aday adaylarımıza, seçimlerin huzur ortamında yapılmasına büyük gayret gösteren güvenlik güçlerimize, İlçe Seçim Kuruluna, 16 yıldır Partimize istikrara sahip çıkan tüm Sungurlu halkımıza bir kez daha yürekten teşekkür eder, yeni dönemin Ülkemiz ilimiz ve ilçemiz açısından hayırlı uğurlu olmasını dilerim.
24 Haziran seçimleri sistem değişikliği açısından büyük önem arz ediyordu. 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan seçimlerde bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda ülkemizin daha iyi yönetilebilmesi, daha iyi hizmet edebilmesi için verilen bir mücadeleydi. 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı ile yeni sistem anlayışına geçmiş olduk. AK Parti Teşkilatlarına, Sungurlulu hemşerilerimiz Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” için Recep Tayyip Erdoğan ile devam dedi.
Özkan açıklamasına devam ederek, “Çorum ilimizden Milletvekili seçilen Sayın Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu’yu tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
24 Haziran’da seçimler Sungurlu’da huzur içerisinde geçmiştir. Katkıda bulunan cumhur ittifakı ve millet ittifakı parti mensuplarına da ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5394
EUR
28,8193
GBP
33,2541
RUB
0,2727
CNY
3,8263
JPY
0,1847

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu