Özkan, ” Şehit yakınlarına ve gazilerimize sahip çıkmak da hepimiz için milli bir vazife olmalıdır”

Sponsor

Özkan, Asırlar boyunca tarihin en kanlı savaşlarının ve en karmaşık siyasi oyunlarının yaşandığı bir coğrafyada yaşıyoruz. Milletimiz, milli mücadele dönemi başta olmak üzere ihtiyaç duyulan bu tüm zaman ve zeminlerde canından aziz bildiği kutsal vatan topraklarını binlerce şehit ve gaziyle korumayı bilmiş; Çanakkale, Dumlupınar ve Sakarya gibi birçok yerde vatanın müdafaası için şehit olmuş veya onurlu bir paye olan gazilik makamına ulaşmıştır.
Bu bakımdan, şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olan bu mukaddes toprakları ilelebet muhafaza etmek, ay yıldızlı bayrağımızı bu topraklar üzerinde ilelebet özgürce dalgalandırmak, medeniyetimizi daha da ileri seviyelere yükseltmek, şehit yakınlarına ve gazilerimize sahip çıkmak da hepimiz için milli bir vazife olmalıdır.
Birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermeyecek, bize şehit ve gazilerimizden miras kalan Cumhuriyetimizi, birlik ve bütünlük içinde koruyacak, demokrasiden, hukuktan ve özgürlüklerden geri adım atmadan bu ülkeyi el birliğiyle daha da güçlendireceğiz.
Bu minnet ve şükran duyguları içinde,İstiklal Mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazi’ unvanı verilişinin yıldönümü vesilesiyle, şanlı tarihimizin mimarları olan tüm şehitlerimizi, tüm gazilerimizi rahmetle, minnetle yad ediyor, hayatta kalan gazilerimize uzun ömürler dileyerek saygılarımı sunuyorum.

Sponsor
Önceki İçerikGaziler Günü Törenle Kutlandı
Sonraki İçerikSungurlu Belediyespor’a Baklavalı Doping
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz