-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetÖzkan, " Seçimde Sungurlu Gereğini Yapacaktır "

Özkan, ” Seçimde Sungurlu Gereğini Yapacaktır “

- Google Reklamı -

Ak Parti Sungurlu Teşkilatı seçim startını vererek, yol haritasını belirledi.

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanlığı, 24 Haziran’daki seçim çalışmalarına start vererek ilk SKM toplantısını gerçekleştirdi. İlçe yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kollarının ve İl genel Meclis üyelerinin katıldığı toplantıda seçimin yol haritası belirlendi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 3 Kasım 2019’da yapılması gereken Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinin önümüzdeki 24 Haziran Pazar gününe alındığını açıklamasının hemen ardından Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanlığı seçim startını verdi.

Ak Parti Sungurlu Teşkilatı seçim startını vererek, yol haritasını belirledi. | Sungurlu Haberleri
HAk Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimlere teşkilat olarak hazır olduklarını söyledi. Özkan, göreve geldikleri bu güne kadar girdikleri her seçimden zaferle çıktıklarını ve yoğun bir seçim süreci yaşadıklarını belirterek, Sungurlu her zaman seçimlerde gereğini yerine getirmiştir” dedi.
Türkiye Cumhuriyetimize 15 Temmuz darbe girişimini önce Allah’ın izni ve sonrasında Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu sayesinde atlatmıştır diye söyleyen Özkan, Sungurlu dik duruşunu 15 Temmuz gecesinden itibaren 29 günlük süre içerisinde göstererek gereğini yapmıştır” diye ifade etti.

- Advertisement -

Ak Parti Sungurlu Teşkilatı seçim startını vererek, yol haritasını belirledi. | Sungurlu Haberleri

SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ 
İlçe Başkanı İlyas Özkan, SKM teşkilatımızı hazırladık. Diğer partilere göre seçime daha önde başlayacaklarını belirtti. Seçim çalışmalarında sahada aktif olarak yer alacaklarını açıklayan Özkan, “Seçim gününe kadar ziyaret etmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Sahada ekibimizle birlikte aktif bir şekilde olacağız. Meydanları, sokakları büyük Türkiye sevdasına gönül vermiş kardeşlerimizle dolduracağız” dedi.

Ak Parti Sungurlu Teşkilatı seçim startını vererek, yol haritasını belirledi. | Sungurlu Haberleri

GENÇLERİMİZE VE KADINLARIMIZA ULAŞACAĞIZ
İlçe Başkanı Özkan: “Partili- partisiz ayrımı yapmadan bütün seçmenlerimize, bütün gençlerimize büyük Türkiye sevdamızı anlatacağız. “Anadolu’nun tüm motiflerini temsil eden kadınlara ve annelerimize kadın kolları teşkilatımız ile yine partili- partisiz ayrımı yapmadan ulaşacağız. Bu seçimde kadınlara ve annelerimize büyük iş düşüyor. Onlar bizim için ayrı değer”
24 Haziran seçimlerinde büyük Türkiye sevdasını dijital platformlardan, sosyal medya üzerinden vatandaşlara aktaracağız. Seçim kampanyamız sosyal medya hesaplarımız üzerinden de aktif bir şekilde yürütülecektir dedi.

- Google Reklamı -

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Ak Parti Sungurlu Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun, Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu 24 Haziran Başkanlık seçimi vatanımız milletimiz için hayırlı uğurlu olsun. Biz kadın kolları teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden beri çalışmalarımız gece gündüz aralıksız devam etmekteydi. Bundan sonrada artarak devam edecek. Cumhurbaşkanımızın her daim yanındayız. Güçlü Türkiye için çocuklarımızın geleceği için birlik beraberlik içinde çalışıp, seçimi en yüksek oyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yapacağız inşallah, Ak Parti kadın kolları olarak sahalardan hiç çekilmedik. Her zaman seçime tam kadro hazırız. Allah yar ve yardımcımız olsun diye açıklamada bulundu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7582
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu