Özkan, “Sarıkamış’ta Tarihte Rastlanmayan Bir Kahramanlık Yaşandı”

Sponsor

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Sarıkamış harekatının 103.Yıl dönümü nedeniyle bir anma mesajı yayımladı.
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, “Sarıkamış Harekatı’nda yaşamını yitiren 90 bin şehidimizin acısı bir asır geçmesine rağmen hala hafızalardaki canlılığını koruyor” dedi.
Özkan, Harekatta şartların tüm olumsuzluğu karşısında sergilediği üstün cesaret, sabır ve metanetle düşmanının bile takdirini kazanan Mehmetçik, karlı dağlara ve aşırı soğuğa rağmen tarihte eşine rastlanmayan bir mücadele ortaya koydu. Erzurum-Hasankale-Horasan-Sarıkamış istikametinde 22 Aralık 1914’te başlayan Sarıkamış Harekâtı 5 Ocak 1915 tarihinde Sarıkamış yakınlarında son buldu.
Hilalin aydınlığında alın terinin gözyaşıyla karışarak donduğu bu gecelerde, Sarıkamış Allahu Ekber Dağı’nda ısınacak elbiseleri bile olmayan 90 bin askerimiz donarak şehit düştü. Sarıkamış Harekâtında gösterdikleri üstün cesaret, sabır ve mücadele ile tarihe adlarını yazdıran Sarıkamış şehitlerimizi en kalbi duygularla rahmetle ,minnetle,şükranla yad ediyoruz.

Sponsor
Önceki İçerikOran, “Sarıkamış Şehitlerine Borcumuzu Ödeyemeyiz”
Sonraki İçerikHaftasonuna Özel NET %50 İndirim!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz