Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Özkan, “Öğretmenlerimiz mesleklerini severek ve onur duyarak yapmaktadırlar”

Özkan mesajında, “Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in ”Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır” sözünü anımsatan Özkan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın dediği gibi çocuklarımızın ahlaki ve kültürel yönden gelişmiş, okuyan, düşünen, uygulayan ve neticelendiren özgür bireyler olarak yetişmesinde, öğretmenlerimizin rolü büyüktür.
Yeni nesillerimiz bize emanettir. Onları aklın ve bilimin rehberliğinde, hızla değişen dünyaya ayak uydurmak bilgili, donanımlı, dinamik, açık fikirli bireyler olarak yetiştirmek bizim için hayati derecede önemlidir.
İktidara geldiğimiz ilk günden beri çağın ihtiyaçlarına cevap verecek, çocuklarımızı, gençlerimizi eksiksiz olarak geleceğe hazırlayacak bir eğitim sistemi oluşturmaya çalışan ve bunun bir gereği olarak da eğitim sistemimizi, altyapısından müfredatına kadar çağın gereklerine uygun bir biçimde güncellemeye devam ediyoruz. Milletler ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan geliştiği sürece var olacaktır. Bu nedenle ülkemizin yarınları olan gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız asıl güç öğretmenlerimizdir. Onlarda şefkat ve özveri isteyen bu meşakkatli mesleği severek ve onur duyarak yapmaktadırlar” dedi.
Özkan, ülkemizin dört bir yanında fedakarca çalışarak bu kutsal görevi hakkı ile yerine getiren öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum

İlgili İçerikler

Temiz Okul, Sağlıklı Nesiller

Safa Özhazinedar

Atık Köpükten Bayrak Yapıyor

Safa Özhazinedar

Kelepircioğlu, ” Miraç Kandili inanç ve kültür dünyasında vazgeçilmez bir öneme sahiptir”

Safa Özhazinedar

Savcı Mehmet Selim Kiraz için Mevlit Okutuldu

Safa Özhazinedar

Acil Kan Aranıyor!

Safa Özhazinedar

Hayvan Dostu Sungurlu Belediyesi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar