Özkan; “Minnetle, Şükranla ve Saygıyla Anıyoruz”

Sponsor

Özkan mesajında; “Cumhuriyetin kurucusu İstiklal mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefat yıldönümünde toplum olarak hep birlikte büyük devlet adamının değerini ve güncelliğini hiçbir zaman kaybetmeyen temel felsefesini doğru ve bir bütün olarak yeniden anlamaya çalışarak anmalıyız.
15 Temmuz gecesi yaşanan hain işgal ve darbe gecesi olduğu gibi bugün sarsılmaz bir özgüvenle bir kez daha diyoruz ki Mustafa Kemal Atatürk’ün halkı arkasına alarak kurduğu demokratik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, O’nun işaret ettiği yolda ilelebet yaşayacaktır. Bu emanetine bugünde aynı yüksek manevi ruh ve şuurla sahip çıkarak Cumhuriyetimizi daha da yükseklere taşımaya kararlıyız. Ak parti kadroları olarak Onun gösterdiği muasır medeniyet hedefine ulaşmak, milletimizin her bir ferdine en ileri hayat standartlarını sağlamak için büyük bir seferberlik ve çalışma içindeyiz. Türkiye bugün, Cumhuriyetimizin kuruluş idealine uygun olarak özgür ve müreffeh dünyanın güçlü bir ülkesi, bölgesinde ve dünyada barışın öncüsü, medeni milletler camiasının saygın bir üyesi haline gelmiştir. Son 16 yılda ülkemizin nereden nereye geldiği ortadadır ve bugün, Onun gösterdiği çağdaşlaşma hedeflerine her zamankinden daha yakın olduğumuza inanıyor, 10 Kasımların; Gazi Mustafa Kemal Atatürk için bir matem günü değil,onun ”Muasır medeniyetler seviyesinin önemine azami dikkat çeken ve Cumhuriyet ve demokrasi prensiplerine ve kazanımlarına” değer veren bir yüksek şahsiyet olarak anma günü olmalıdır diyor milli kahramanımız kurucu liderimizi kurtuluş savaşı şehitlerimizi ve 15 Temmuz şehitlerini bu bağlamda bir kez daha minnetle, şükranla ve saygıyla anıyoruz.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu; ” Atatürk’ü, Vefatının 80. Yılında Minnetle ve Şükranla Anıyoruz”
Sonraki İçerikŞahiner, “Büyük Önder Atatürk, tüm insanlığın saygı duyduğu bir liderdi”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz