Özkan, “İnsan Hakkına Büyük Önemi Veriyoruz”

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan'nın Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Sponsor
Özkan, “Demokratik bir hukuk devleti olan ülkemizde insan hakları alanında atılan her olumlu adım vatandaşlarımıza verilen saygı ve önemin bir ifadesidir” dedi.
Dünya insan hakları beyannamesinin kabulünün bugün yıldönümüdür diyen Özkan, İnsan hakları alanında birçok olumlu adımlar atıldı ve atılmaya devam etmektedir. Ak Parti olarak insan haklarının, demokrasinin, hukuk devleti ilkesinin korunması ve geliştirilmesine büyük önem veriyoruz. Herkes özgür olmadıkça kimse özgür değildir görüşü de partimizin temel ilkelerindendir. Özgürlükler demokrasinin temelini oluşturur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan “Üstünlerin hukuku değil hukukun üstünlüğü” anlayışını esas alarak bir dizi yeniliği gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra da bu reform sürecini devam ettirme konusunda yoğun çaba göstermektedir. Öncelikle kadınlarımızın, çocuklarımızın, engelli vatandaşlarımızın yani tüm insanlarımızın hakları konusunda hiçbir hükümet döneminde gerçekleştirilmeyen iyileştirmeler yapılmış eğitim, sağlık, beslenme, barınma, evlerde bakıma katkıda bulunma ve benzeri birçok alanda gerekli yasal düzenlemeler yapılmıştır. Adalet, eğitim, sağlık ve ulaşım alanları başta olmak üzere atılan her adımda insan temel alınmaktadır. Ülkemiz kalkındıkça insanımızın hayatı da kolaylaşmaktadır.
Ak Parti, insan hakları konusuna insan olmanın gereği olarak yaklaşmış ve bu konu her zaman Ak Parti’nin önceliği olmuştur. Ben bu vesile ile tüm insanlığın 10 Aralık Dünya İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası’nı kutluyor, insan temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmediği bir dünyada insan onuruna yakışır bir hayat sürmesini diliyorum diye açıklamada bulundu.
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil bahçe duvarına çarptı : 4 yaralı
Sonraki İçerikSungurlu Dernekleri Tek Çatıda Toplanıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz