Özkan, “Basın, toplumumuzun birlik ve  beraberliğinde önemli rol oynamaktadır”

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan 24 Temmuz gazeteciler günü ve basın bayramı' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sponsor

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan 24 Temmuz gazeteciler günü ve basın bayramı’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı Özkan mesajında: “Demokrasi ve insan haklarımızın olmazsa olmazı, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, kamu yararını gözeten ve hukukun temel ilkelerini kendilerine düstur edinmiş basın mensupları demokrasimizin olmazsa olmazı, insanların haber alma hürriyeti konusunda önemli bir köprü vazifesi görerek toplum olmanın temel taşlarından birisini oluşturmakta, toplumumuzun birlik ve beraberliğinde önemli rol oynamaktadır. Bu hususu 15 Temmuz günü ülkemiz de yapılan hain darbe girişiminin önlenmesinde basın özgürlüğünün demokrasimiz için ne kadar önemli olduğunu hep birlikte yaşayarak görmüş olduk. Çok önemli bir toplumsal görevi, zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, büyük bir özveri içinde yerine getiren değerli basın çalışanlarımızın yaptıkları çalışmalar takdirle karşılanmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle, ilçemizde faaliyet gösteren yerel gazete ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler dilerim. “dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBedelli Askerlik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi, İşte Merak Edilen Tüm Detaylar
Sonraki İçerikTerörle Mücadelede Yeni Düzenleme Meclis’ten Geçti! İşte Valilere Verilen Yeni Yetkiler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz