-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemÖzkan, "Basın, toplumumuzun birlik ve  beraberliğinde önemli rol oynamaktadır"

Özkan, “Basın, toplumumuzun birlik ve  beraberliğinde önemli rol oynamaktadır”

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan 24 Temmuz gazeteciler günü ve basın bayramı' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

- Google Reklamı -

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan 24 Temmuz gazeteciler günü ve basın bayramı’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı Özkan mesajında: “Demokrasi ve insan haklarımızın olmazsa olmazı, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, kamu yararını gözeten ve hukukun temel ilkelerini kendilerine düstur edinmiş basın mensupları demokrasimizin olmazsa olmazı, insanların haber alma hürriyeti konusunda önemli bir köprü vazifesi görerek toplum olmanın temel taşlarından birisini oluşturmakta, toplumumuzun birlik ve beraberliğinde önemli rol oynamaktadır. Bu hususu 15 Temmuz günü ülkemiz de yapılan hain darbe girişiminin önlenmesinde basın özgürlüğünün demokrasimiz için ne kadar önemli olduğunu hep birlikte yaşayarak görmüş olduk. Çok önemli bir toplumsal görevi, zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, büyük bir özveri içinde yerine getiren değerli basın çalışanlarımızın yaptıkları çalışmalar takdirle karşılanmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle, ilçemizde faaliyet gösteren yerel gazete ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler dilerim. “dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2455
EUR
28,7991
GBP
33,1591
RUB
0,2794
CNY
3,7265
JPY
0,1830

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu