ÖZEL SPORCULARDAN ŞAHİNER’E TEŞEKKÜR

Sponsor

Çorum Özel Sporcular Azim ve Başarı Kulübü (ÇÖSAB), Çorum’un Sungurlu İlçe Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

ÇÖSAB Başkanı Fatih Atlı, Çorum’da kurulan ilk kadın ve erkek futbol takımı kaptanları ile Başkan Şahiner i ziyaret ederek, kulübe yapmış olduğu malzeme yardımlarından teşekkür etti.

Sporun ve sporcuların her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Şahiner de, “Özellikle kadın sporcularımızın sosyal alanlarda etkin olmaları bizleri mutlu ediyor, Sungurlu Belediyesi ve şahsım olarak Çorum Özel Sporcular Azim ve Başarı Kulübümüzün her zaman yanında olacağız.”dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA BIRAKTI
Sonraki İçerikNİŞANLIYA SON VEDA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz