Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu Düzenlendi

Sponsor

Kurs ile öğretmenlerin özel eğitim alanındaki farkındalıklarının arttırılması; bilgi, beceri ve yeterliliklerinin geliştirilmesi, eğitim öğretim yılı boyunca karşılaşacakları muhtemel sorunlarda ihtiyaç duyabilecekleri desteğin sağlanması ve özel eğitim hizmetlerinin daha etkili ve verimli yürütülmesi amaçlandı.

Kursu ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, kursa katılan öğretmenlere ve kursun açılmasındaki gayretlerinden ötürü Bölükbaşı Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Müdürü Hakan Topallı’ya teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikYapılan Hatimler Dualandı
Sonraki İçerikEğer, “Tecrübeli ve Zorlu Bir Grupta Mücadele Edeceğiz”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz