-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023
Sungurlu HaberleriGündemÖzel Dünya Sağlık Koleji, Engelli Bakım Merkezini Ziyaret Etti

Özel Dünya Sağlık Koleji, Engelli Bakım Merkezini Ziyaret Etti

- Google Reklamı -

Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji yöneticileri, Öğretmen ve Öğrencileri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Sungurlu Engelli Bakım Merkezini ziyaret ettiler.
Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji yönetici, öğretmen ve öğrencileri, Engelli vatandaşlara karşı sorumluluğunu bir kez daha hatırlatmak, buradaki büyüklerimizi, kardeşlerimizi sevindirmek ve onlarla birlikte zaman geçirmek maksadıyla Sungurlu Engelli Bakım Merkezini ziyaret ettiklerini söylediler.

Özel Dünya Sağlık Koleji yetkilileri, 3 Aralık dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçemizde ki Engellilerimizin bir nebze olsun yüzlerini güldürmek, onların yalnız olmadıklarını hissettirmek maksadıyla ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sungurlu Bakım Merkezi yetkililerimize ve en önemlisi yüzlerinden gülücük eksik olmayan engelli büyüklerimize ve kardeşlerimize emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dediler. | Sungurlu HaberleriÖzel Dünya Sağlık Koleji yetkilileri, 3 Aralık dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçemizde ki Engellilerimizin bir nebze olsun yüzlerini güldürmek, onların yalnız olmadıklarını hissettirmek maksadıyla ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sungurlu Bakım Merkezi yetkililerimize ve en önemlisi yüzlerinden gülücük eksik olmayan engelli büyüklerimize ve kardeşlerimize emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dediler.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu