Özel Dünya Sağlık Koleji, Engelli Bakım Merkezini Ziyaret Etti

Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji yöneticileri, Öğretmen ve Öğrencileri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Sungurlu Engelli Bakım Merkezini ziyaret ettiler.
Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji yönetici, öğretmen ve öğrencileri, Engelli vatandaşlara karşı sorumluluğunu bir kez daha hatırlatmak, buradaki büyüklerimizi, kardeşlerimizi sevindirmek ve onlarla birlikte zaman geçirmek maksadıyla Sungurlu Engelli Bakım Merkezini ziyaret ettiklerini söylediler.

Abone Ol

Özel Dünya Sağlık Koleji yetkilileri, 3 Aralık dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçemizde ki Engellilerimizin bir nebze olsun yüzlerini güldürmek, onların yalnız olmadıklarını hissettirmek maksadıyla ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sungurlu Bakım Merkezi yetkililerimize ve en önemlisi yüzlerinden gülücük eksik olmayan engelli büyüklerimize ve kardeşlerimize emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dediler. | Sungurlu HaberÖzel Dünya Sağlık Koleji yetkilileri, 3 Aralık dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçemizde ki Engellilerimizin bir nebze olsun yüzlerini güldürmek, onların yalnız olmadıklarını hissettirmek maksadıyla ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sungurlu Bakım Merkezi yetkililerimize ve en önemlisi yüzlerinden gülücük eksik olmayan engelli büyüklerimize ve kardeşlerimize emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz