Özel Çocuklara Özel Davetiye

Sponsor

Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, ilçemizde özel eğitim veren okulları ziyaret ederek özel çocuklara, 3 Aralık Engelliler Günü sebebiyle Çarşamba günü yapılacak olan programın davetiyelerini ulaştırdı.

Çocuklar ile yakından ilgilenen Başkan Yardımcsı Sarıyüce, ” Bizim için her çocuk özeldir. Her biri ayrı ayrı kıymetlidir. Ancak kimi yavrularımız var ki çok daha özel ve kıymetlidir. Bizde onları bir nebze de olsa hayat yorgunluğundan uzaklaştırmak adına bir program düzenledik. Davetiyelerini bizzat vererek yakından onlarla ilgilenmek istedim. Bir davetiyenin bile bu kadar mutlu ettiği yavrularımız için çok daha farklı çalışmalarımız olacak inşallah.” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikMemur Olmak İsteyenlerin Önündeki Bir Engel Kalktı
Sonraki İçerikBilim Dünyasını Heyecanlandıran Keşif
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz