Özel Çocuklara Hediyeler Verdiler

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in eşi Vildan Şahiner, Başkan yardımcıları eşleri Önay Sezen ve Birgül Yılmaz ile birlikte, engelli çocuğu olan personellerimizin evini ziyaret ederek özel çocuklarımıza hediye verdiler.

Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklarımızın anneleri duygusal anlar yaşadı. Unutulmadıkları için, böylesine anlamlı bir günde kapılarını çaldıkları için hanımefendilere teşekkür ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner'den Engelli Personeline Jest
Sonraki İçerikEngel Yok Etkinliği Düzenledi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz