ÖZDEMİR VE ÇALIŞ HALKBANK ALTYAPISINDA

Sponsor

Sungurlu Belediyespor voleybol takımı alt yapısından iki sporcu Halkbank alt yapısına transfer oldu.

Sungurlu’da voleybol branşında yaptığı çalışmalar ile kızlar ve erkeklerde birçok takımla il birinciliğine katılan ve şampiyonluklar kazanan Mustafa Özdemir hafta sonunda beş alt yapı oyuncusu ile İstanbul’da Halk Bank alt yapı seçmelerine katıldı.

Yapılan seçmeler sonunda Sungurlu Belediyespor alt yapısından 2008 doğumlu Taha Anıl Özdemir ve Furkan Çalış önümüzdeki sezon Halkbank alt yapısına transfer oldular. İki genç sporcu seçmelerdeki performansları ile Halkbank alt yapısında oynamaya hak kazandılar.
Sungurlu Belediyespor Voleybol takımı teknik sorumlusu Mustafa Özdemir Halkbank alt yapı antrenörleri Tolga, Erdi ve eski oyuncuları Okan hocaya ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÇORUM ÖZEL HASTANESİ BİLGİLENDİRİYOR: 10 MART DÜNYA BÖBREK GÜNÜ
Sonraki İçerikTANKER İLE OTOMOBİL KAVŞAKTA ÇARPIŞTI : 1 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz