ÖZDEMİR, “MAÇLAR SUNGURLU’DA OYNANSIN”

Sponsor

Kulüplü Gençler Voleybol grup maçları 8-10 Nisan’da oynanacak. Erkekler şampiyonu Sungurlu Belediyespor, Çorum’da yapılacak grup maçlarında mücadele edecek.

Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre 8-10 Nisan tarihinde Çorum’da yapılacak olan erkekler grup birinciliğinde Çorum şampiyonu Sungurlu Belediyespor ile birlikte Samsun, Kırıkkale, Kırşehir ve Tokat şampiyonları mücadele edecek. On grup merkezinde oynanacak maçlar sonunda on grup birincisi ile birlikte altı grubun en iyi ikincisi 16 takım yarı final grubunda mücadele etmeye hak kazanacaklar. Temsilcimiz Sungurlu Belediyespor erkek takımının hedefi yarı final grubuna yükselmek.

Özdemir, ‘Maçlar Sungurlu’da oynansın’

Sungurlu Belediyespor Voleybol Takımı Sorumlusu Mustafa Özdemir, grup maçlarının Çorum’da değil Sungurlu’da oynanması gerektiğini söyledi. Sporcularının maçlarını kendi evlerinde ailelerinin önünde oynaması gerektiğini ve ilçeye gelecek takımların esnafa katkı olacağını söylediklerini belirten Özdemir ‘Biz takım kuruyoruz şampiyonluk yapıyoruz, cefasını biz çekiyoruz finalleri kendi seyircimiz önünde oynayalım istedik ancak olmadı’ dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ
Sonraki İçerikDOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜNDE PASTA KESTİLER
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz