Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Özdemir ile Takım Yükselişe Geçti

Ligde dört maçlık galibiyet serisini hafta içinde Hatay deplasmanında kaybederek bitiren Sungurlu Belediyespor evinde grupta dördüncü sırada bulunan ve play-off hesapları yapan Gümüşhane Torul Gençlikspor önüne çıktı.
Canlar 19 taraftar grubunun verdiği destek ile maça moralli başlayan Sungurlu Belediyespor rakibi önünde özellikle savunmadaki başarılı oyunu ile seti 25-21 kazanarak 1-0 öne geçti.

Özdemir ile Takım Yükselişe Geçti » Sungurlu HaberÖzdemir ile Takım Yükselişe Geçti » Sungurlu HaberÖzdemir ile Takım Yükselişe Geçti » Sungurlu HaberÖzdemir ile Takım Yükselişe Geçti » Sungurlu HaberÖzdemir ile Takım Yükselişe Geçti » Sungurlu Haber

İkinci sette konuk takımda savunmadaki hataları azaltınca mücadele iyi yükseldi ve son bölümleri oldukça heyecanlı geçen seti 25-23 kazanmayı başaran Sungurlu Belediyespor 2-0 üstünlüğü yakaladı ve iyice morallendi.
Üçüncü sette ise tecrübeli isimlerden kurulu kadrosu ile Gümüşhane Torul takımı kolay temsil olmayacağını gösterdi ve hücumda çok daha etkili bir oyun çıkardı ve üçüncü seti 25-18 alarak durumu 2-1 yaptı ve umutlandı.
Dördüncü sette ise temsilcimiz taraftarlarınında verdiği destek ile rakibinin maça ortak olmasına izin vermedi savunmadaki başarılı oyunu ile rakibine kolay sayı şansı vermedi ve bu seti de 25-18 alarak salondan 3-1 galibiyet ve üç puan ile ayrılarak 18 puanla dokuzuncu sırada kendine yer buldu ve tehlikeli bölgede bulunan rakipleri ile arasındaki puan farkını açtı.
Karşılaşmayı Sungurlu Belediyespor Kulübü Başkanı Bahri Sezen’in yanı sıra, yöneticiler ve vatandaşlar izledi.

SALON : Mahmut Atalay .
HAKEMLER : Mehmet Ali Çiftçi, Hüseyin Kamber .
SUNGURLU BELEDİYESPOR : Tuğberk, Eneshan, Metehan, Hasan Hüseyin, Alican, Tana, Kaan, Erenhan, Furkan, Okan Orhan .
TKD KUZEY ENERJİ GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKSPOR : Selçuk, Anıl, Metehan Bostanoğlu, Hakan, Metehan Bas, Kaan, Murat, Batı, Emre, Ali Onur, Gökay, Onur Altınkaya.
SÜRE : 114 dakika.
SETLER: 25-21, 25-23, 18-25, 25-18.

İlgili İçerikler

Kürbüz, “30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu Olsun”

Safa Özhazinedar

AGD Yeni Binasına Taşındı

Safa Özhazinedar

Şampiyon Sungurlu

Safa Özhazinedar

Garnizon Komutan Vekili Bayraktar Göreve Başladı

Safa Özhazinedar

15 Temmuz Hatırası (Günün Fotoğrafı)

Safa Özhazinedar

Şahiner; “Manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, yapılacak tüm duaların kabul olmasını diliyorum.”

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar