Özdemir, Hedefimize Adım Adım İlerliyoruz

Sponsor

Özdemir, göreve geldiği andan itibaren sorunları ve sıkıntıları çözmek için bir dizi çalışma yaptıklarını belirterek ‘Öncelikli olarak takımın oyun düzeni tamamen yabancı oyuncular üzerine kurulmuştu. Yabancı oyuncuları gönderdikten sonra yeni sistem ve takım oyununu sahaya yansıtmaya çalışıyoruz.

Kadromuzdaki Türk oyuncularımıza bu işi başarabileceklerine inanmalarını ve onlara olan güvenimizi açıkça belirttik ve Sungurlu halkının onlara güvendiğini aktardık. Her antrenman öncesinde yaptığımız toplantılarda bu konuyu işledik ve sporcularımızın öz güvenlerini artırdık. Tüm sporcularla takım ruhu oluşturmak için bire bir konuşmalar yaptık ve bunların sonuçlarını almaya başladım.

Niksar Belediyespor maçını 3-1 kazandıktan sonra aldığımız moralle çıktığımız Ziraat Bankası deplasmanında dan da galibiyetle ile ayrılarak bu sezon ilk kez üst üste iki maçı kazanma başarısını gösterdik. Takım olarak 2-0 öne geçtiğimiz maçlarla inanılmaz bir düşüş yaşıyoruz buna engel olmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Ziraat Bankası maçında bu yüzden bir puan kaybettik diye düşünüyorum.

Sponsor

Ben bu noktada Ankara’da bizleri yalnız bırakmayan kendi evimizde oynuyormuşcasına bize destek veren başta Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, Kulüp Başkanımız Bahri Sezen ve Sungurlu hemşehrilerimize ayrıca alt yapıda mücadele eden genç voleybol takımı sporcularımıza çok teşekkür ediyorum.

Sungurlu halkı bize inansın ve güvensin onların bu inancını boşa çıkartmamak için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Onlara daha güzel voleybol ve başarılı sonuçlar alan bir takım olacağımıza bu yıl ligde kalacağımıza inancımı tekrar belirtmek istiyorum’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikVali Çiftçi, İncelemelere Devam Ediyor
Sonraki İçerikAk Parti Aday Adaylarını Çorum’a Çağırdı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz