Özdemir, Hedefimize Adım Adım İlerliyoruz

Özdemir, göreve geldiği andan itibaren sorunları ve sıkıntıları çözmek için bir dizi çalışma yaptıklarını belirterek ‘Öncelikli olarak takımın oyun düzeni tamamen yabancı oyuncular üzerine kurulmuştu. Yabancı oyuncuları gönderdikten sonra yeni sistem ve takım oyununu sahaya yansıtmaya çalışıyoruz.

Abone Ol

Kadromuzdaki Türk oyuncularımıza bu işi başarabileceklerine inanmalarını ve onlara olan güvenimizi açıkça belirttik ve Sungurlu halkının onlara güvendiğini aktardık. Her antrenman öncesinde yaptığımız toplantılarda bu konuyu işledik ve sporcularımızın öz güvenlerini artırdık. Tüm sporcularla takım ruhu oluşturmak için bire bir konuşmalar yaptık ve bunların sonuçlarını almaya başladım.

Niksar Belediyespor maçını 3-1 kazandıktan sonra aldığımız moralle çıktığımız Ziraat Bankası deplasmanında dan da galibiyetle ile ayrılarak bu sezon ilk kez üst üste iki maçı kazanma başarısını gösterdik. Takım olarak 2-0 öne geçtiğimiz maçlarla inanılmaz bir düşüş yaşıyoruz buna engel olmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Ziraat Bankası maçında bu yüzden bir puan kaybettik diye düşünüyorum.

Ben bu noktada Ankara’da bizleri yalnız bırakmayan kendi evimizde oynuyormuşcasına bize destek veren başta Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, Kulüp Başkanımız Bahri Sezen ve Sungurlu hemşehrilerimize ayrıca alt yapıda mücadele eden genç voleybol takımı sporcularımıza çok teşekkür ediyorum.

Sungurlu halkı bize inansın ve güvensin onların bu inancını boşa çıkartmamak için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Onlara daha güzel voleybol ve başarılı sonuçlar alan bir takım olacağımıza bu yıl ligde kalacağımıza inancımı tekrar belirtmek istiyorum’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz