Özdemir, “Hedefe adım, adım ilerliyoruz”

Sponsor

Sungurlu Belediyesi erkek Voleybol takımı baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Voleybol takımımız Sungurlumuzun ve Çorum’un gurur kaynağı olmuştur ve hedefimize adım adım ilerliyoruz” dedi.

Özdemir yaptığı açıklamada; Türkiye 2. Voleybol ligin de birçok ilin yapamadığını Sungurlu Belediyespor olarak bizler yapıyoruz. Kısıtlı bütçemize rağmen sporcularımızın özverili mücadeleleri sayesin de hedeflediğimiz grupta ilk 3 takım arasında olma ve bu sıralamada ligi bitirme hedefimizi sonuna kadar mücadele ederek, herkese göstermek istiyoruz diye söyledi.

Geçtiğimiz hafta Lider, güçlü ve yenilgisiz bir takımı yenerek bizde bu grupta play off oynayacağımızı bütün Voleybol camiasına gösterdik diyen Özdemir, 2 yenilgimiz var o maçlarda sakat ve hasta sporcularımız vardı tam kadroyla o maçlara çıkamadık, bundan sonra inşallah kadromuz tamamlandı hedefimize adım adım ilerleyeceğiz. Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e söz vermiştik, bu takım bu sezon ligde kalacak diye ama biz başkanımıza bir sürpriz yapıp inşallah play off oynamak istiyoruz.

Sponsor

Baş Antrenör Özdemir, 3 oyuncumuza 1. Lig takımlarından teklif geldiğini 2004 doğumlu olan bir sporcumuzu da milli takım hocalarımızın takibin de olduğunu ve bu sporcularımız öncelikle kendi takımımızda bu sezonu bitirecekler, sezon sonunda da gerekli görüşmeler yapılarak bir üst liglerde onları göreceğiz. Bu hafta zorlu bir deplasman maçımız var tüm çalışmalarımızı bu maça yoğunlaştırdık ve bu maçtan da inşallah galibiyetle döneceğiz diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikSOKAK HAYVANLARI KISIRLAŞTIRILIYOR
Sonraki İçerikHAYDİ SUNGURLU KAN BAĞIŞINA !
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz