ÖZDEMİR, “ÇALIŞTIK-BAŞARDIK”

Sponsor

Türkiye ikinci voleybol ligine iki takımla katılacak olan Sungurlu Belediyespor, Türkiye’de bu işi başaran 10 kulüp arasına da yer aldı.

Alt yapıdan yetiştirdiği bayan ve erkek takımlarıyla, Çorumu ve Sungurlu’yu Türkiye 2. ligin de temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor kulübü bu başarının gururunu yaşıyor.
Sungurlu Belediyesi voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Takım çalışmalarımıza Ağustos sonu itibariyle başlayacağız, takımları kurma çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Güzel ilçemizi hem erkeklerde hem bayanlarda en güzel şekilde temsil etmek için iyi takım kurmak zorundayız diyen Özdemir, çünkü rakiplerimiz çok güçlü takımlardan oluşuyor, güçlü transferler yapıyorlar, bizde elimizdeki imkanlar doğrultusun da iyi takım kurmak istiyoruz”

Sponsor

EFELER ve SULTANLAR PROFESYONEL SÖZLEŞMELERİ İMZALAYACAK

Efeler ve Sultanlarımız profesyonel sözleşmelerini bayramdan sonra imzalayacaklar diyen Özdemir, “Belediye başkanımız Abdulkadir Şahiner’e, kulüp başkanımız Bahri Sezen’e bu yoğun mesailerine rağmen takımlarımız için yaptıkları yardım ve desteklerden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” diye söyledi.

Özdemir, “Bizde hem Sungurlu halkına hem de başkanımıza vermiş olduğumuz söz üzerine, ilçemiz için en güzelini en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Çalıştık ve başardık, başarmaya da devam edeceğiz. Altyapılarımıza yaklaşık 500 sporcu müracaat etti ve gelmeye de devam ediyorlar, her şey çocuklarımız ve gençlerimiz için” diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikAsla Unutmayacağımız, 9 Efsane “Akılsız Telefon” Özelliği
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA KURBAN KESİM YERLERİ BELİRLENDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz