Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Özdemir, “Bu Takım Ligde Kalacak”

Rakibine 3-0 mağlup olan Sungurlu Belediyespor puan hasretini bu haftada sürdürdü. Hafta içinde teknik heyet değişikliğine giden ve geçen sezon başında olduğu gibi Mustafa Özdemir’e teslim eden Sungurlu Belediyespor bu yönetimle çıktığı ilk maçta Solhanspor deplasmanında çok kötü bir başlangıç yaptı.

Özdemir, "Bu Takım Ligde Kalacak" » Sungurlu Haber

Rakibi önünde ilk sette çok büyük hatalar yapan ve oyunu tutmayı bir türlü başaramayan temsilcimiz bu seti 25-14 gibi farklı skorla kaybetti.
İkinci sette ise gerek hücumda gerekse savunmada çok daha iyi bir görüntü ortaya koyan Sungurlu Belediyespor maça ortak olmak için verdiği mücadeleyi final bölümünde sonuca yansıtamadı ve bu seti 25-23 kaybetti.
Üçüncü settete rakibi önünde başa baş bir oyun ortaya koyan temsilcimiz yine maça ortak olacağı bölümlerde özellikle savunmada yapılan hatalar sonucunda bu setide 25-23 maçıda 3-0 kaybetti ve bu haftayıda puansız kapattı.

– Ligde kalacağımızın sözünü veriyorum

Baş antrenör Mustafa Özdemir, “İki oyuncu gönderdik, gerekirse iki oyuncu daha göndereceğiz. Bu takım düzelecek ve ligde kalacak. Bunun sözünü veriyorum” dedi.
Yabancı oyunculardan hiç katkı alamıyoruz diyen Özdemir, “Diğer takımların yabancıları maç kazandırıyor ama maalesef bizde uyumsuzluk var. Bunu en kısa zamanda düzelteceğiz” dedi.

SALON : Solhan Spor Salonu
HAKEMLER : Mustafa Dost, Türker Erol.
SOLHANSPOR : Yasin Akgül, Cem Koy, Edin Erden, Onur Saygın, Görken Yazgan, Murat Aslan, Senad Ok, JR. Silva, Aydın.
SUNGURLU BELEDİYESPOR : Tuğberk, Ali Berslan, Metehan, Hasan Hüseyin, Alican, Jurgen Humme, Taha, Kaan, Kristian, Okan, Furkan
SÜRE: 1 Saat 19 dakika.
SETLER : 25-14, 25-23, 25-23 (Solhanspor)

İlgili İçerikler

Kan Bağışı Kampanyası Başladı

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner Yargıya Başvurdu

Safa Özhazinedar

“ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ YILIN SADECE BİR GÜNÜNDE DEĞİL, HER ANINDA HATIRLANMASI GEREKİYOR”

Safa Özhazinedar

“Kardeşliğin, baharın bayramı kutlu olsun”

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner Sürücüleri Uyardı

Safa Özhazinedar

Aday Öğretmenlerden Başkana Ziyaret

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar