ÖZBEKMEZ İL BİRİNCİSİ OLDU

Sponsor

Millî Eğitim Bakanlığı, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında imzalanan protokol kapsamında öğrencilerin bağımlılık konularına duyarlılığını artırmak, yeteneklerini teşvik etmek ve başarılı bulunan eserleri ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışmasında ilkokullar kademesinde edebi alanda Sunguroğlu İlkokulu 4/B öğrencisi İrem Rana Özbekmez yazmış olduğu Teknoloji Bağımlılığı şiiriyle il birincisi oldu.

Sunguroğlu İlkokulunda düzenlenen törende öğrenciye hediyesini okul müdürü Sayın Fikret Gündoğdu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen ödül töreninde öğrencimize hediyesini İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci verdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törende ise öğrenciye hediyesini Yeşilay Derneği İl Müdürü İsmail Türker Ejder verdi.

Sponsor

Sunguroğlu İlkokulu okul müdürü Fikret Gündoğdu, “Düzenlenen bu yarışma ile çocuklarımızın ve gençlerimizin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmelerini, sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve teknoloji bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını sağlayarak, teknolojinin doğru kullanımının önemini kavramaları ve daha güvenli, daha sağlıklı bir hayat sürmelerine katkıda bulunması ve yeni neslin bağımlılıklara karşı farkındalıklarını arttırmaları amaçlanmaktadır ifadesinde bulunarak öğrencimizi, öğretmenimizi ve ailemizi tebrik ediyor, öğrencimizin başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI

Şimdi ise dışarıda yok bile kuş sesi.

Geçmişte parkta oynamak vardı.

Herkes şimdi evlerine kapandı.

Teknoloji gelişiyor,

Devir değişiyor.

Şu sanal alem denilen şey,

Vaktimizi çalıyor.

Sizde bağımlı olmayın ,

Vaktinizi  kaptırmayın.

Teknolojiye kapılıp,

Kendinizi harcamayın.

Eskiden sokakta vardı çocuk sesi,

Sponsor
Önceki İçerikTEKLİF KOMİSYONDAN GEÇTİ! ASGARİ ÜCRET DESTEĞİ GELİYOR
Sonraki İçerikBIÇAKÇILARDA KURBAN MESAİSİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz