ÖZ DİYARBAKIR BAKLAVA VE KADAYIF’IN AÇILIŞI YAPILDI

Sponsor

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Özel İdare İşhanı karşısında faaliyete giren ‘Öz Diyarbakır Baklava ve Kadayıf’ adlı işyerinin açılışı yapıldı.

Açılış törenine Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin Dağaşan, Sungurlu Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Alaattin Kayaer, Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu ve vatandaşlar katıldı.

“SAĞLIĞINIZ İÇİN BİZİ SEÇİN”

Sungurlu’nun en genç işletme sahiplerinden olan Samet Kaleli, “Büyük bir özen gösterilerek imal edilen ürünlerin tamamı aynı kalite standartlarında tüketiciye sunulmaktadır” dedi.

Sponsor

Tatlı için en doğru adresi arıyorsanız maharetli ustalarımızın ellerinden çıkan eşsiz lezzetleri mutlaka denemelisiniz diyen Kaleli, “Lezzet ve kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak çalışmalarımızı hiçbir prensibimizden taviz vermeden yürütmekteyiz. En yüksek kalite ve lezzet standartına sahip tatlı ve baklava çeşitlerini sizlerle buluşturduğumuz için büyük bir memnuniyet duymaktayız” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikTÜRK BÜRO SEN’DE YENİ ŞUBE BAŞKANI HEMŞERİMİZ DAĞAŞAN
Sonraki İçerikSUNGURLU İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NIN TEMELİ ATILACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz